Whitney Houston 2010
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Film biograficzny o Whitney Houston ma ujawnić sensacyjne fakty

Kiedy na ekranie pojawi się ,,I Wanna Dance with Somebody"?

Olga Figaszewska 22 sierpnia 2020 18:59
Whitney Houston 2010
Fot. East News

I Wanna Dance with Somebody to film biograficzny poświęcony Whitney Houston. Twórcy podkreślają, że ma odkryć nieznane dotąd, sensacyjne fakty z życia wokalistki. Co mówi o filmie jego producent? Clive Davis znał prywatnie Whitney Houston i nie ukrywa, że planuje w bezkompromisowy sposób przedstawić jej życie. Co na to rodzina gwiazdy? 

Biograficzny film o Whitney Houston

Whitney Houston zmarła osiem lat temu. Fani wokalistki do dziś nie mogą się pogodzić z tą stratą. Wydaje się, że wielbiciele jej talentu wiedzą o niej wszystko… Tymczasem znajomy artystki zapowiada, że nowy film ujawni jej największe tajemnice.

Prace nad produkcją trwają od kilku miesięcy. Za scenariusz I Wanna Dance with Somebody odpowiada Anthony McCarten, który pracował niedawno przy filmie Bohemian Rhapsody czy Dwóch papież. Dzięki Davisowi mógł dotrzeć do najbliższych Whitney Houston. Reżyserii podjęła się Stella Meghie. Jak podają media z pewnością będzie ona chciała zaakcentować, że sukces Houston otworzył drzwi do kariery innym ciemnoskórym artystom. Nad całością czuwa rodzina legendy muzyki pop.

,,To moja misja. Misja, by raz na zawsze pokazać pełny obraz Whitney Houston w bezkompromisowym filmie, który zarazem jest bogaty muzycznie, jak i pokazuje jej geniusz oraz przedstawia jej osobowość bardziej wnikliwie niż do tej pory”, powiedział Clive Davis.

Oprócz byłego dyrektora kreatywnego Sony music, który współtworzył sukces gwizdy, film produkują także bratowa Whitney - Pat Houston, a także Denisa O'Sullivana

Nie wiadomo, kto wcieli się w postać Whitney Houston.

Film I Wanna Dance with Somebody najprawdopodobniej zobaczymy pod koniec 2020 roku.  

Źródło: PAP, TVN24, INTERIA MUZYKA

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.