Niesamowita atrakcja dla fanów sztuki!

Ksenia Krasko 30 kwietnia 2019 15:29

Marzy Ci się nocleg w niezwykle artystycznym miejscu? Mamy coś dla Ciebie! Możesz zaplanować urlop w domu, w którym mieszkał słynny malarz Claude Monet! Przepiękny budynek znajduje się w normandzkiej wiosce Giverny, pod Paryżem, gdzie mieszkał artysta aż do swojej śmierci w 1926 roku.

Dom Claude Monet do wynajęcia

Nocleg w muzeum Luwr nie jest jedyną artystyczną ofertą, która pojawiła się na portalu Airbnb! Claude Monet przez krótki czas mieszkał w Błękitnym Domu pod koniec XIX wieku. Francuska nieruchomość, należąca niegdyś do wybitnego impresjonisty, jest dostępna do wynajęcia i wygląda na idealne miejsce na wypoczynek dla miłośników sztuki!

Trzypokojowy budynek został całkowicie odnowiony w 2016 roku, dlatego w środku znajdziesz zarówno nowoczesne, jak i zabytkowe meble. Dom otoczony jest ogrodami, których łączna powierzchnia wynosi aż 1500 metrów kwadratowych! Chociaż to nietypowe miejsce na nocleg znajduje się w spokojniejszej części Giverny, wystarczy krótki spacer, aby dotrzeć do lokalnych sklepów i innych udogodnień. Pobyt w tym obiekcie nie byłby kompletny bez wizyty w pobliskim domu, w którym Monet mieszkał na stałe od 1890 roku – właśnie tam zobaczysz słynny ogród wodny i most japoński, który zainspirował malarza do stworzenia najbardziej rozpoznawalnych obrazów!

Jeśli chcesz wynająć to niesamowite miejsce, więcej informacji znajdziesz na portalu Airbnb. A jeśli już teraz chcesz wiedzieć, jak mieszkał słynny malarz Claude Monet – zajrzyj do środka jego domu!  

1/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
1/6

Zajrzyj do środka Niebieskiego Domu w Giverny, w którym mieszkał Claude Monet!

2/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
2/6

Przestronna, słoneczna kuchnia.

3/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
3/6

Przepiękna sypialnia, nawiązująca stylem do XIX wieku.

4/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
4/6

Romantyczny kominek podkreśla niezwykle gustowny wystrój salonu!

5/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
5/6

Nowoczesne i zabytkowe meble stanowią idealne połączenie.

6/6
dom Claude Monet airbnb
Copyright @AIRBNB
6/6

Przepiękny ogród, otaczający posiadłość, to doskonałe miejsce na odpoczynek!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.