VIVA! Tylko u nas

Dziś Międzynarodowy Dzień DJ-a! Poznajcie żeńską stronę polskiego nightlife'u

Gdzie możecie spotkać polskie DJ-ki?

Marta Roszewska 9 marca 2018 19:00

Dziś Międzynarodowy Dzień DJ-a! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla Was zestawienie kilku wyjątkowych polskich DJ-ek, które zasługują na szczególną uwagę. Każda z nich reprezentuje indywidualny styl, zarówno w muzyce jak i sposobie prezentacji na muzycznej scenie. I uwierzcie nam, nie są przysłowiowym kwiatkiem do kożucha. Swymi umiejętnościami technicznymi i muzycznymi te polskie DJ-ki powalają na kolana niejednego faceta.

Choć w tym środowisku dominują mężczyźni, dziewczyny nie poddają się i na każdym kroku manifestują swoją pozycję oraz równie dobrze rozwiniętą grę. Szczególnie w ostatnich latach nie da się nie zauważyć, że kobiety coraz chętniej zaczynają swoją przygodę z muzyką.

Jeżeli macie ochotę sprawdzić jak dziewczyny radzą sobie za konsolą, sprawdźcie w naszej galerii gdzie możecie je znaleźć, by zbić z nimi piątkę!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.