Iwona Węgrowska ostro o aferze Dubajskiej. Czy sypiała z szejkami za hajs?
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Iwona Węgrowska ostro o aferze dubajskiej i sypianiu z szejkami

Piosenkarka wystosowała oświadczenie

Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2018 07:31
Iwona Węgrowska ostro o aferze Dubajskiej. Czy sypiała z szejkami za hajs?
Fot. East News

Znana piosenkarka, zwyciężczyni konkursu Miss Polonia, modelki z Instagrama, celebrytki związane z show-biznesem - o nich w książce Dziewczyny z Dubaju pisał Piotr Krysiak, ujawniając szokujące kulisy karier niektórych osób znanych z warszawskich salonów. Iwona Węgrowska, piosenkarka, która swego czasu wylansowała z zespołem Feel hit Pokonaj siebie oraz wydała kilka lepiej i gorzej przyjętych utworów, również miała być zamieszana w wyjazdy do Dubaju o charakterze zarobkowym. W najnowszym wpisie wokalistka w ostrych słowach rozlicza się jednak z plotkami na swój temat!

Iwona Węgrowska o wyjazdach do Dubaju

Iwona Węgrowska jest oburzona sugestiami, jakoby miała uprawiać seks z szejkami za pieniądze!

„Szanowne Media proszę o to by zdjąć nagłówek, „Afera Dubajska” I w żaden sposób nie łączyć mnie z książką. Wszystkie sprawy tych afer wam się już totalnie i celowo pomieszały? Nigdy nie byłam w Dubaju! A w podobnej sprawie , która miała miejsce kupę lat temu, zostało wytoczone powództwo i sprawę wygrałam” (pisownia oryginalna – red.), napisała wyraźnie rozemocjonowana piosenkarka na Facebooku.

„Tego typu prowokacja z Waszej strony jest obrzydliwie chamska. Wszystko, co miałam do powiedzenia w tym temacie, było głośno komentowane i szkoda tylko, że cały ten syf w tym momencie, tym razem nie związany ze mną i książką, z którą nie mam nic wspólnego, podbijacie moim nazwiskiem”, grzmiała celebrytka we wpisie.

Iwona Węgrowska o oskarżeniach o uprawianie płatnego seksu z milionerami

W rozmowach z mediami Iwona Węgrowska zaznaczyła, że pomieszano dwa wątki w tej samej sprawie, gdyż jeden dotyczył wyjazdów do Dubaju, drugi zaś wyjazdów w inne części Europy, jak Saint-Tropez czy Ibiza. W 2013 roku głośno było o tym, że wokalistka miała uczestniczyć w dwóch wyjazdach do Francji (ona sama mówiła o jednym, zimą 2007/2008 roku wzięła udział w imprezie z udziałem mężczyzn o „południowej urodzie”, zorganizowanej przez współpracownicę Joanny B, Emilię P. we francuskim kurorcie Courchevel), jednak zapewniała wówczas w mediach, że nigdy nie zgodziłaby się na seks za pieniądze. Wygrała proces o zniesławienie w związku z pomówieniami, które publikowano na jej temat.

Jak widać, wyjazd ten mimo upływu lat wciąż odbija jej się czkawką.  

Piotr Krysiak o aferze Dubajskiej w książce Dziewczyny z Dubaju
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.