Przygotuj się do oskarowej nocy i zobacz, gdzie czas spędzają celebryci

Marta Tomaszkiewicz 26 lutego 2018 14:16

W noc rozdania Oscarów 2018 Los Angeles skupi na sobie wzrok milionów widzów na całym świecie: największe gwiazdy Hollywood przejdą po czerwonym dywanie i będą pozować przed obiektywami fotografów na czerwonym dywanie. Poleją się łzy szczęścia i radości, a przede wszystkim setki litrów szampana, który uświetni słynne afterparty Vanity Fair. Jednak gala rozdania Oscarów to nie jedyna atrakcja Los Angeles! Filmowe klimaty obecne są w wielu miejscach. Czym przyciąga amerykańska stolica kina? Sprawdźcie!

1/9
Copyright @Eastnews
1/9

Kodak Theatre/Dolby Theatre. To tu odbędzie się rozdanie Oscarów 2018. Ale i bez blasku reflektorów i fleszy budynek robi wrażenie. Nazwa Teatru Kodak został przemianowany na Dolby w 2012 roku, po zmianie właściciela, jednak to poprzednia nazwa większości kojarzy się z czerwonym dywanem i złotymi statuetkami.

2/9
Copyright @Eastnews
2/9

Aleja gwiazd (Hollywood Walk of Fame) wzdłuż Hollywood Boulevard. To nie tylko chodnik, w którym umieszczono tablice upamiętniające wielkie postaci show-biznesu, ale też - w zależności od okoliczności - budynki. Jednak właśnie te 2400 gwiazd wzdłuż Bulwaru Hollywood jest  najbardziej kojarzonych z Miastem Aniołów.

3/9
Copyright @
3/9

Amy Adams dostała gwiazdę na Bulwarze Sławy (Alei Gwiazd).

4/9
Copyright @Wikimedia Commons
4/9

Grauman's Chinese Theatre znajduje się przy Alei Gwiazd

5/9
Copyright @Instagram
5/9

Śródmieście Los Angeles tętni życiem.

6/9
Copyright @Eastnews
6/9

Siedziba „The Walt Disney Company”. To największa na świecie korporacja mediowa, której maskotką została Myszka Miki. Walta Disneya znamy z takich produkcji, jak „Gwiezdne wojny”, „Piraci z Karaibów” czy „Król Lew”.

7/9
Copyright @Eastnews
7/9

Mural Marilyn Monroe. Możemy ją zobaczyć w ramach wystawy „Vault” w muzeum „Ripley's Believe It Or Not!” w Hollywood.

8/9
Copyright @
8/9

Fox Studios. To jedna z głównych amerykańskich wytwórni filmowych.

9/9
Copyright @
9/9

Long Beach - plaża nad Oceanem Spokojnym.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.