Przygotuj się do oskarowej nocy i zobacz, gdzie czas spędzają celebryci

Marta Tomaszkiewicz 26 lutego 2018 14:16

W noc rozdania Oscarów 2018 Los Angeles skupi na sobie wzrok milionów widzów na całym świecie: największe gwiazdy Hollywood przejdą po czerwonym dywanie i będą pozować przed obiektywami fotografów na czerwonym dywanie. Poleją się łzy szczęścia i radości, a przede wszystkim setki litrów szampana, który uświetni słynne afterparty Vanity Fair. Jednak gala rozdania Oscarów to nie jedyna atrakcja Los Angeles! Filmowe klimaty obecne są w wielu miejscach. Czym przyciąga amerykańska stolica kina? Sprawdźcie!

1/9
Copyright @Eastnews
1/9

Kodak Theatre/Dolby Theatre. To tu odbędzie się rozdanie Oscarów 2018. Ale i bez blasku reflektorów i fleszy budynek robi wrażenie. Nazwa Teatru Kodak został przemianowany na Dolby w 2012 roku, po zmianie właściciela, jednak to poprzednia nazwa większości kojarzy się z czerwonym dywanem i złotymi statuetkami.

2/9
Copyright @Eastnews
2/9

Aleja gwiazd (Hollywood Walk of Fame) wzdłuż Hollywood Boulevard. To nie tylko chodnik, w którym umieszczono tablice upamiętniające wielkie postaci show-biznesu, ale też - w zależności od okoliczności - budynki. Jednak właśnie te 2400 gwiazd wzdłuż Bulwaru Hollywood jest  najbardziej kojarzonych z Miastem Aniołów.

3/9
Copyright @
3/9

Amy Adams dostała gwiazdę na Bulwarze Sławy (Alei Gwiazd).

4/9
Copyright @Wikimedia Commons
4/9

Grauman's Chinese Theatre znajduje się przy Alei Gwiazd

5/9
Copyright @Instagram
5/9

Śródmieście Los Angeles tętni życiem.

6/9
Copyright @Eastnews
6/9

Siedziba „The Walt Disney Company”. To największa na świecie korporacja mediowa, której maskotką została Myszka Miki. Walta Disneya znamy z takich produkcji, jak „Gwiezdne wojny”, „Piraci z Karaibów” czy „Król Lew”.

7/9
Copyright @Eastnews
7/9

Mural Marilyn Monroe. Możemy ją zobaczyć w ramach wystawy „Vault” w muzeum „Ripley's Believe It Or Not!” w Hollywood.

8/9
Copyright @
8/9

Fox Studios. To jedna z głównych amerykańskich wytwórni filmowych.

9/9
Copyright @
9/9

Long Beach - plaża nad Oceanem Spokojnym.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.