Sławna para sprzedała swój stary dom za 33 miliony…

Barbara Łubko 19 października 2018 12:30

Słynna para - Victoria Beckham i David Beckham wyprowadzają się z Los Angeles i wracają do Wielkiej Brytanii. Za jedyne 33 miliony dolarów sprzedają swoją rezydencję w Beverly Hills w Los Angeles. Tamten dom nabyli w 2007 roku za 22 miliony dolarów. To wtedy David podpisał kontrakt z drużyną LA Galaxy, a cała rodzina musiała zamieszkać USA. Teraz postanowili zamieszkać w Cotswolds. Para obniżyła standard - nowy dom kosztował ich jedynie 6 milionów funtów. Renowacja już się rozpoczęła, a Beckhamowie największą uwagę przyłożyli do prac nad ogrodem. Zobaczcie, jak będzie wyglądał!  

1/5
Nowy dom Beckhamów
Copyright @East News
1/5

David i Victoria zwerbowali do pomocy zwycięzcę Chelsea Flower Show, Marcusa Barnetta, aby zaplanował ich „bajkowy ogród”. Na terenie posiadłości będą aż dwa ogrody - zewnętrzny i wewnętrzny.

2/5
Nowy dom Beckhamów
Copyright @East News
2/5

Prace będą nadzorowane przez wykonawcę ogrodu, który będzie miał zespół architektów krajobrazu pracujących trzy dni w tygodniu przez dziewięć miesięcy. Beckhamowie budują sad z 23 gatunkami drzew, w tym siedmioma białymi dębami, ośmioma drzewami wiśniowymi, dziewięcioma jabłoniami i dziewięcioma oczarami.

3/5
Nowy dom Beckhamów
Copyright @Getty Images
3/5

David i Victoria kupili posiadłość w Cotswold w grudniu 2017 roku. Prace nad budynkami mieszkalnymi i terenem wokół już trwają. Para marzyła o basenie, ale muszą zadowolić się naturalnym stawem kąpielowym, wykorzystującym wodę z głównego budynku.

4/5
Dom Beckhamów w Los Angeles
Copyright @East News
4/5

Posiadłość w LA, z którą żegnają się Beckhamowie ma sześć sypialni, dziewięć łazienek, basen, bibliotekę, salę medialną i muzyczną. Tożsamość nowego właściciela nie jest znana.

5/5
Dom Beckhamów w Los Angeles
Copyright @East News
5/5

Dzieci Beckhamów chodziły do ​​szkoły w Los Angeles w czasie pobytu rodziny w Stanach, ale teraz, od dłuższego czasu, rodzina spędza większą część roku w Londynie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.