ZARA
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Niezwykły świąteczny film Zary w reżyserii Luci Guadagnino - reżysera „Tamtych dni, tamtych nocy”!

Wzrusza jak jego poprzednie produkcje!

Aleksandra Frankowska 15 grudnia 2021 13:27
ZARA
Fot. Materiały prasowe

Tegoroczny film świąteczny marki Zara wzrusza i bawi. O Night Divine, bo taki tytuł nosi opublikowany na youtube 42 minutowy film został wyreżyserowany przez Luca Guadagnino, autora słynnych filmów, takich jak Tamte Dni, tamte noce oraz Suspirii.

ZOBACZ TEŻ: Charlotte Gainsbourg zaprojektowała kolekcję dla Zary! Dostępna już od dziś!

Świąteczny film Zary bije rekordy popularności

Fabuła całego filmu ma miejsce oczywiście w Wigilię. W luksusowym kurorcie w Sant Moritz święta spędza pięć, zupełnie obcych sobie osób. Na zewnątrz grając na gitarze, pieniądze zbiera Hugo. Mróz szczypie go w policzki, jest głodny i zmarznięty. Przed hotelem z autobusu wysiada Sofia, która zupełnie niezauważalnie mija chłopaka. Nie ma pojęcia, że ten jest w niej zakochany. Nie będziemy zdradzać więcej, koniecznie poświęćcie godzinę i obejrzyjcie to niezwykłe przesłanie, które płynie z filmu.

Jest wzruszający, nakręcony w przepięknej scenerii i nakłaniający do refleksji nad życiem. Uwagę widza zwracają również stylizacje marki Zara. Wśród osób, które można zobaczyć w filmie są John C. Reilly, Alex Wolff, Hailey Gates, Samia Benazzouz, Chloe Park, Valerio Santucci, Francesca Figus, Tania Hanyoung Park i Shi Yang Shi. Scenariusz napisał Michael Mitnick, zdjęcia wykonał Arseni Khachaturan, a muzykę skomponował Alberto Iglesias.

Kim jest Luca Guadagnino?

To słynny włoski reżyser, którego takie produkcje jak filmy Tamte dni, tamte noce, Jestem Miłością, Susripia otrzymał wiele cennych nagród i nominacji w świecie filmu. Był również nominowany do Oscara oraz BAFTA. Jego talent doceniany jest na całym świecie. Reżyser wciąż tworzy nowe projekty, tym razem właśnie z marką Zara. Musimy przyznać, że wyszło z tego prawdziwe arcydzieło! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.