VIVA! VIDEO

Laptop dobry na każdą okazję? Ten model wybrała Natalia Szroeder!

Lenovo Yoga Slim 7 spełnia potrzeby nowoczesnej kobiety

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 14 września 2021 10:07

Natalia Szroeder komponuje, pisze teksty, śpiewa, występuje i nagrywa płyty. Szybko się przemieszcza, codziennie odwiedza wiele miejsc i zawsze musi mieć ze sobą niezawodny sprzęt. Od osobistego komputera wymaga wiele. Oprócz posiadania świetnych parametrów, jej prywatne urządzenie musi być też lekkie, niewielkie i ładne. I takim właśnie urządzeniem jest Yoga Slim 7 od firmy Lenovo, której Natalia Szroeder została ambasadorką . Przez najbliższy rok piosenkarka będzie testowała możliwości nowego laptopa i dzieliła się przemyśleniami ze swoimi fanami.

Pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – zarówno do studia, jak i na formalne i mniej formalne spotkania. Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu – wyznała artystka po kilku miesiącach pracy z Yogą Slim 7. Jej wrażenia możemy śledzić na bieżąco na Instagramie artystki.

Nowoczesność i elegancja

Lenovo Yoga Slim 7 wyróżnia się stylowym i nowoczesnym wzornictwem oraz elegancją. Ma 14-calowy ekran, minimalistyczne cienkie ramki i smukłą, metalową obudowę. Dostępny jest w ponadczasowym kolorze łupkowej szarości.

Możesz go zabrać wszędzie

Yoga Slim 7 waży niecałe 1,4 kilograma, a w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 milimetrów. Dzięki takim parametrom zmieści się nawet w damskiej torebce. Możemy więc zabrać go wszędzie, na spotkanie na mieście, do parku lub do kawiarni, na urlop czy wyjazd służbowy. Jest tak lekki, że gdy podczas pracy rozłożymy go na kolanach, prawie go nie poczujemy.

materiały prasowe Lenovo
Fot. materiały prasowe Lenovo

Dzięki baterii nigdy nie zawodzi

Bateria Lenovo Yoga Slim 7 wystarczy nawet na 19 godzin działania. Daje nam to prawdziwą swobodę, bo możemy korzystać z laptopa wszędzie, bez konieczności szukania gniazdka i częstego ładowania. A jeśli jednak się wyładuje? Dzięki technologii Rapid Charge Pro pół godziny ładowania napełnia baterię aż w 50%, co znów zapewnia kilka godzin użytkowania.

Nie musisz na nic czekać

Z laptopem Yoga Slim 7 wszystko dzieje się szybciej. Procesory komputera wyposażone w nawet 8 rdzeni oraz grafika Radeon™ zapewniają błyskawiczną reakcję na każdą naszą komendę. Aplikacje otwierają się w mgnieniu oka, a bardziej wymagające zadania możemy wykonywać używając kilku otwartych jednocześnie programów. Co najlepsze, pomimo większej wydajności komputer się nie przegrzewa.

materialy prasowe Lenovo
Fot. materialy prasowe Lenovo

Czujniki uwagi rejestrują obecność użytkownika. Po odejściu właścicielki od komputera wylogowują ją, a po powrocie błyskawicznie rozpoznają jej twarz i umożliwiają bezproblemowe logowanie. Nie musimy nawet wpisywać hasła. Tak działa połączenie sztucznej inteligencji ze zdrowym rozsądkiem.

Dzięki aplikacji Lenovo Vantage bez problemu możemy zarządzać ustawieniami komputera. Sprawdzenie dostępnych aktualizacji, wybór trybu zasilania, oszczędzania baterii czy trybu chłodzenia, a także ustawienia prywatności czy dostosowanie profilu dźwięku jest banalnie proste.

Powiedz, czego chcesz

materiały prasowe Lenovo
Fot. materiały prasowe Lenovo

Asystentka głosowa Alexa działa nawet w trybie uśpienia urządzenia. Dzięki niej możemy ustawiać przypomnienia, odtwarzać muzykę, a nawet zamawiać pizzę. Asystentka usłyszy wszystko dzięki mikrofonom dalekiego zasięgu i dostępowi aktywnemu pomimo ekranu blokady. Usprawni naszą pracę dzięki rozbudowanym funkcjom wizualnym i inteligentnemu centrum sterowania wszystkimi urządzeniami.

Praca i rozrywka w najwyższej jakości

Za to, by szczegóły i kolory były dostrzegalne w najwyższej jakości, odpowiada ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™. Natomiast system Dolby Atmos® gwarantuje trójwymiarowy dźwięk i sensoryczne doznania na najwyższym poziomie. Gdy pracujemy, nic nam nie umknie, a gdy wypoczywamy, możemy się poczuć jak w kinie lub w sali koncertowej.

materialy prasowe Lenovo
Fot. materialy prasowe Lenovo

Natalia Szroeder wybrała Lenovo Yoga Slim 7, bo to ultramobilny laptop, który świetnie sprawdza się zarówno jako narzędzie do pracy, jak i multimedialne centrum rozrywki. Jest lekki, piękny i spełnia potrzeby nowoczesnej kobiety.

Materiał powstał z udziałem marki Lenovo

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.