Oto najlepsze lokalizacje w Polsce!

Gabriela Łaskowska 1 maja 2021 16:27

Planujesz wakacje w Polsce i nie wiesz, co wybrać - wypoczynek na łonie natury czy hotelowy luksus? Glamping pozwoli Ci się cieszyć jednym i drugim! To połączenie stylu „glamour” i „kempingu”, dzięki któremu siedząc w przestronnym namiocie w Glendorii, zachowujasz przy sobie jednocześnie cząstkę miejskiej wygody. Możesz też obudzić się pod baldachimem w Dolinie Charlotty i podziwiać bajeczny widok na przyrodę, a to wszystko leżąc w wygodnym łóżku... kilka metrów nad ziemią!  

1/5
glamping
Copyright @www.herbalsglamping.eu
1/5

Herbals Glamping to przestronne namioty w Mielnie, które pomieszczą nawet 6 osób, zapewniając komfort i niezapomniane przeżycia! Świetnie zagospodarowany teren, na którym znajdziemy również trampoliny, huśtawki i miejsce na ognisko sprawiają, że Herbals Glamping jest idealnym pomysłem na wakacje z dziećmi.

2/5
glamping
Copyright @www.glendoria.pl
2/5

Glendoria to miejsce w Ględach, które idealnie oddaje klimat polskiej wsi. Nocleg w tych designerskich namiotach będzie idealny dla tych, którzy chcą mieć przyrodę na wyciągnięcie ręki, zatrzymując przy sobie jednocześnie namiastkę miejskiej wygody.

3/5
glamping
Copyright @www.dolinacharlotty.pl
3/5

Dolina Charlotty w Słupsku przyciąga do siebie bajeczną lokalizacją. Domki w drzewach urządzone są ręcznie robionymi meblami w nowoczesnym stylu. A to wszystko w samym centrum przyrody! Idealne połączenie pierwiastka dużego miasta z dzikością natury.

4/5
glamping
Copyright @materiały prasowe
4/5

Pluski Glamping to uroczy domek dla dwojga nad jeziorem w Pluskach. Wystrój w stylu skandynawskim i zapach lawendy, niczym na prowansalskich polach, a to wszystko przy akompaniamencie szumu polskiego jeziora.

5/5
gampling
Copyright @www.booking.com
5/5

Glamping Podgrodzie znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Otaczający go Zalew Szczeciński stwarza niepowtarzalny klimat, a odgłosy fal, wiatru i zwierząt sprawiają, że czuć tam naturę wszystkimi zmysłami.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.