Oto najlepsze lokalizacje w Polsce!

Gabriela Łaskowska 1 maja 2021 16:27

Planujesz wakacje w Polsce i nie wiesz, co wybrać - wypoczynek na łonie natury czy hotelowy luksus? Glamping pozwoli Ci się cieszyć jednym i drugim! To połączenie stylu „glamour” i „kempingu”, dzięki któremu siedząc w przestronnym namiocie w Glendorii, zachowujasz przy sobie jednocześnie cząstkę miejskiej wygody. Możesz też obudzić się pod baldachimem w Dolinie Charlotty i podziwiać bajeczny widok na przyrodę, a to wszystko leżąc w wygodnym łóżku... kilka metrów nad ziemią!  

1/5
glamping
Copyright @www.herbalsglamping.eu
1/5

Herbals Glamping to przestronne namioty w Mielnie, które pomieszczą nawet 6 osób, zapewniając komfort i niezapomniane przeżycia! Świetnie zagospodarowany teren, na którym znajdziemy również trampoliny, huśtawki i miejsce na ognisko sprawiają, że Herbals Glamping jest idealnym pomysłem na wakacje z dziećmi.

2/5
glamping
Copyright @www.glendoria.pl
2/5

Glendoria to miejsce w Ględach, które idealnie oddaje klimat polskiej wsi. Nocleg w tych designerskich namiotach będzie idealny dla tych, którzy chcą mieć przyrodę na wyciągnięcie ręki, zatrzymując przy sobie jednocześnie namiastkę miejskiej wygody.

3/5
glamping
Copyright @www.dolinacharlotty.pl
3/5

Dolina Charlotty w Słupsku przyciąga do siebie bajeczną lokalizacją. Domki w drzewach urządzone są ręcznie robionymi meblami w nowoczesnym stylu. A to wszystko w samym centrum przyrody! Idealne połączenie pierwiastka dużego miasta z dzikością natury.

4/5
glamping
Copyright @materiały prasowe
4/5

Pluski Glamping to uroczy domek dla dwojga nad jeziorem w Pluskach. Wystrój w stylu skandynawskim i zapach lawendy, niczym na prowansalskich polach, a to wszystko przy akompaniamencie szumu polskiego jeziora.

5/5
gampling
Copyright @www.booking.com
5/5

Glamping Podgrodzie znajduje się w jednym z najpiękniejszych zakątków w Polsce. Otaczający go Zalew Szczeciński stwarza niepowtarzalny klimat, a odgłosy fal, wiatru i zwierząt sprawiają, że czuć tam naturę wszystkimi zmysłami.

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.