Zachcianki corki Joanny Krupy spelnione na planie Top Model
Fot. Instagram
O tym się mówi

Na planie Top Model spełniono nietypowe zachcianki córeczki Joanny Krupy!

Mała Asha żyje, jak prawdziwa księżniczka!

Aleksandra Frankowska 6 sierpnia 2020 19:31
Zachcianki corki Joanny Krupy spelnione na planie Top Model
Fot. Instagram

Już od kilku tygodni trwają nagrania do nowej edycji programu TVN, Top Model, którego twarzą od lat jest Joanna Krupa. Modelka z tej okazji specjalnie przyleciała do Polski, po raz pierwszy z córeczką Ashą. Kiedy Krupa działa na planie filmowym, okazuje się, że dziewczynka spędza czas razem z nią. O najlepsze warunki dla małej Ashy zadbali producenci programu, a Joanna Krupa nie kryła zadowolenia!

Mała Asha na planie Top Model

Córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa już niedługo skończy rok. Asha to prawdziwa piękność – nie da się ukryć, że urodę odziedziczyła z pewnością po swojej sławnej mamie. Od pierwszych chwil Joanna Krupa publikuje w sieci zdjęcia Ashy, która już została okrzyknięta gwiazdą Instagrama. Nic dziwnego, że na planie Top Model, mała dziewczynka czuje się doskonale! Kiedy Joanna bierze udział w zdjęciach, Ashą opiekuje się wiele innych osób! Producenci programu zadbali, aby dziewczynce niczego nie brakowało. Przygotowali dla niej specjalny kącik do odpoczynku i zabawy, a jej mama w każdej chwili może się z nią zobaczyć.

Jest z nami moja mama, niana, mój mąż też przyjedzie. Ma tam swoje zabawki, ma ogród. Jest bardzo zajęta. Nagrania trwają czasem 12 godzin, nie chcę jej męczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

These are mine and Asha-Leigh #BisousForLéo! I hope you’ll send him yours too. Léo has a rare genetic disorder called #INAD, often referred to as a “mix of Parkinson’s and Alzheimer’s affecting children.” This children's book, written in his honor, is about a brave little duck from France who has a "boo-boo that you can't see." Léo makes it his mission to help others by flying around the world and gathering BISOUS (kisses in French) from all sorts of animals to help make him and his friends feel better. Head to BisousForLeo.org to learn more about the cause and to order your own copy of “Bisous For Leo" 😘 @bisousforleo @debsbd @whitneypatapoff @pauline.vuarin

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa pracuje nad nową edycją programu Top Model

Już niebawem ruszy 9. edycja programu, który w Polsce cieszy się ogromną popularnością. Trzeba przyznać, ze bez Joanny Krupy Top Model nie byłoby już takie samo, dlatego producenci czekali głównie na jej powrót ze Stanów, co było bardzo utrudnione, zważając na pandemię. Na szczęście wraz ze zniesieniem obostrzeń Joanna opuściła Los Angeles, a w miniony weekend do Polski przyleciał również jej mąż, Douglas Nunes, który pomoże jej w opiece nad Ashą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mornings in Warsaw 💜 @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.