Mr Big, Seks w Wielkim Mieście
Fot. Paramount Pictures/Newsmakers/Getty Images
O tym się mówi!

Mr. Big i Carrie Bradshaw wspólnie na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Jak potoczą się losy pary? Są już pierwsze zdjęcia!

Aleksandra Frankowska 4 sierpnia 2021 13:27
Mr Big, Seks w Wielkim Mieście
Fot. Paramount Pictures/Newsmakers/Getty Images

Jak długo można wzdychać do jednego mężczyzny? To pytania zadaje sobie miliony fanów Seksu w Wielkim Mieście na całym świecie, z niecierpliwością wyczekując nowego sezonu serialu pt. And Just Like That. Świat obiegły właśnie pierwsze zdjęcia z planu, na których Carrie Bradshaw i Mr. Big grają we wspólnej scenie. Nie milkną plotki o tym, jak potoczyły się losy tej niesamowitej pary 20 lat później... czy wciąż są razem? Czy Mr. Big rzeczywiście się zmienił i odrzucił miłość do wszystkich kobiet na rzecz miłości do Carrie?

Czytaj też: Ubierz się jak Sarah Jessica Parker na planie nowego sezonu Seksu w Wielkim Mieście!

Kim jest Mr. Big?

John Preston, czy też jak zwykła nazywać go Carrie Bradshaw Mr. Big, to nowojorski przedsiębiorca i wielka miłość głównej bohaterki. Trudny charakter, który - choć romantyczny - nie potrafił zrezygnować dla Carrie z miłości do wielu innych kobiet. Ta jednak zawsze wierzyła w miłość i w niego.

Carrie, Mr. Big
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic, Inc

Postać Mr. Biga wykreowana została na podstawie Johna F. Kennedy'ego. Zawsze elegancki, szarmancki, tajemniczy. John Preston bez wątpienia skradł serce Carrie, której udało się nawet doprowadzić do ślubu... prawie, bo wieczny kawaler i przeciwnik legalizacji związków zostawił ją w tym wyjątkowym dniu. Po czasie jednak para powiedziała sobie sakramentalne tak tylko przed urzędnikami, a tuż po ceremonii spotkała się z przyjaciółkami Carrie. Czy 20 lat później miłość, którą niebieskim pantofelkiem od Manolo Blahnika i ogromną garderobą oświadczał Mr. Big wciąż trwa? To pytanie zadają sobie fani serialu na całym świecie. 

Carrie, Mr. Big
Fot. James Devaney/WireImage

Carrie Bradshaw i Mr. Big 20 lat później

Kilka dni temu świat obiegły zdjęcia z planu nowego sezonu serialu pt. And Just Like That, na których po raz pierwszy, po 20 latach widać Carrie Bradshaw graną przez Sarah Jessicę Parker oraz Mr. Biga, w którego postać ponownie wcielił się Chris Noth.

Czytaj też: Ubierz się jak Charlotte York z Seksu w Wielkim Mieście!

Carrie, Mr. Big
Fot. Jason Howard/Bauer-Griffin/GC Images

Carrie ubrana w śmietankową spódnicę z tafty w ogrome czarne grochy oraz czarne body odsłaniające plecy, niebotyczne ciemne szpilki i ciekawe nakrycie głowy, wygląda niczym ta sprzed lat. Mr. Big pojawił się w klasycznym, tak charakterystycznym dla niego garniturze. Uwagę zwracają siwe włosy, zarówno u aktorki, jak i u aktora. Patrząc na nich wydaje się, jakby czas się jednak zatrzymał. Czy wciąż są razem?

Carrie, Mr. Big
Fot. Jason Howard/Bauer-Griffin/GC Images

Carrie i Mr. Big po rozwodzie? Wyciekł scenariusz And Just Like That!

Według nieoficjalnych informacji do sieci wyciekł scenariusz nowego sezonu serialu, który obecnie kręcony jest w Nowym Jorku. Jak donoszą plotki, zgodnie z nim Carrie i John Preston nie są już małżeństwem. Para w ciągu minionych 20 lat miała się rozwieść. Dowodem potwierdzającym plotkę ma być fakt, że na planie zdjęciowym pojawiła się również Natasha, była żona Biga. Na zdjęciach widać, jak obie panie rozmawiają ze sobą w kawiarni. Czyżby połączyła ich wspólna historia - nieudane małżeństwo z łamaczem kobiecych serc?

Zobacz również: Szpilki od Manolo Blahnika i broszka z różą! Te dodatki Carrie Bradshaw założy ponownie!

Czy według Was Carrie i Mr. Big powinni być razem? 

Carrie, Mr. Big
Fot. Ke.Mazur/WireImage

Carrie, Mr. Big
Fot. Marcel Thomas/FilmMagic

Carrie, Mr. Big
Fot. Debra L Rothenberg/FilmMagic

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.