Monika Mrozowska
Fot. Instagram @monikakingamrozowska
Domy gwiazd

Monika Mrozowska pokazała wnętrza swojego klimatycznego domu na wsi!

Gwiazda uwielbia odpoczywać z daleka od Warszawy. Zobacz jej wiejski dom

Aleksandra Frankowska 2 listopada 2021 13:27
Monika Mrozowska
Fot. Instagram @monikakingamrozowska

Relaks na wsi, wśród natury, ciszy i spokoju. Coraz więcej gwiazd wybiera takie rozwiązanie, chcąc odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. To swego rodzaju trend, który staje się coraz bardziej popularny. Tym tropem poszła również Monika Mrozowska, która każdą wolną chwilę stara się spędzać z dziećmi w swoim domu na wsi. Jego wnętrza, ale też sama okolica zachwycają, wprawiając w prawdziwie błogi nastrój. Nic dziwnego, że aktorka, która na co dzień mieszka w Warszawie uwielbia zaszyć się tam chociaż na kilka dni.

CZYTAJ TEŻ: Stylowe i klimatyczne - czyli jak wyglądają tarasy polskich gwiazd

Monika Mrozowska pokazała wnętrza domu na wsi

Dom pod miastem Moniki Mrozowskiej okazał się prawdziwym wybawieniem dla aktorki w okresie pandemii. Wówczas wraz z rodziną to tam spędzała najwięcej czasu korzystając z cudownych okoliczności przyrody i świeżego powietrza. Przepiękny ogród, szeroki taras – czego chcieć więcej? Sielski klimat domu pozwala odpocząć i maksymalnie się zrelaksować. Nie brakuje w nim również elementów nowoczesności.

Klimatyczne wnętrza wiejskiego domu Moniki Mrozowskiej

W wiejskim domu Moniki Mrozowskiej uwagę przyciąga zdecydowanie kuchnia, w której na podłodze widać gustowne, kolorowe dywany. Tradycyjne wnętrze urządzone zostały ze smakiem, z dodatkiem drewna, bieli, ale także różnych odcieni pozwalających czuć się swojsko i przytulnie. W centralnym punkcie salonu znajduje się duża kanapa, idealna na wspólne, rodzinne wieczory. Na półkach widać książki, a na ścianach liczne obrazy, nadające wnętrzu wyjątkowego klimatu.

ZOBACZ TEŻ: Monika Mrozowska pokazała swoje ciało po 4 ciążach!

Dom Moniki Mrozowskiej - sypialnia bez telewizora

To akurat coś wyjątkowego, bowiem aktorka zrezygnowała z telewizora w swojej sypialni. Jest za to ogromne łóżko, w którym aktorka odpoczywa od zgiełku miasta.

Nie ma tutaj telewizora. I nigdy nie będzie. Wozimy ze sobą rzutnik i w długie jesienne i zimowe wieczory robimy seanse filmowe. Niektórzy przysypiają (np. ja), inni próbują wytrwać do końca. Co można robić na wsi bez 'okna na świat'? Wszystko. Grać w gry planszowe, rysować, czytać, nudzić się... - wyznała aktorka opisując swoją sypialnię bez telewizora.

Dom Moniki Mrozowskiej - ogród i domek dla gości

Przed domem Moniki Mrozowskiej znajduje się też piękny ogród i domek dla gości, gdzie aktorka i propagatorka zdrowego żywienia chętnie zaprasza swoich przyjaciół. Ma wyjątkową budowę, bowiem znajduje się na pewnym wzniesieniu, a tuż pod nim ulokowana została letnia kuchnia. W słoneczne dni można więc zorganizować rodzinny obiad czy kolację właśnie tam.

Wiejski dom Moniki Mrozowskiej to jedna z najbardziej stylowych przestrzeni w rustykalnym stylu, jakie ostatnio widzieliśmy. Wcale się zatem nie dziwimy, że aktorka tak bardzo lubi spędzać tam z dziećmi każdą wolną chwilę. Nie tylko na wiosnę i w lecie, lecz także na jesieni.   

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.