Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @edytaherbus, @monikakingamrozowska
DOMY GWIAZD

Stylowe i klimatyczne - czyli jak wyglądają tarasy polskich gwiazd!

Widoki robią wrażenie

Marta Baran 18 lipca 2021 16:30
Zobacz zdjęcia
Fot. INSTAGRAM: @edytaherbus, @monikakingamrozowska

Wraz z nadejściem wiosny i lata gwiazdy większość czasu spędzają na własnych tarasach lub w ogródkach. Ich aranżacja oraz obłędne widoki zrobiły na nas ogromne wrażenie. Koniecznie zobaczcie i czerpcie inspiracje prosto od gwiazd, między innymi Moniki Mrozowskiej, Agnieszki Kaczorowskiej, a także Hanny Zborowskiej-Neves. Czytajcie dalej i zobaczcie fotografie!

Monika Mrozowska

Aktorka od czasu do czasu publikuje zdjęcia swojego klimatycznego domku. Widać, że posiadłość położona jest z dala od miejskiego tłumu, a to idealna lokalizacja na wypoczynek. Już na fotografiach możemy zauważyć, że Monika ma przepiękny taras, który jest kombinacją stylu retro i vintage. Drewno świetnie współgra z białymi meblami, między innymi modnym w ostatnim czasie wiszącym fotelem. Miejsce jest wprost idealne na zjedzenie śniadania lub czytania książki w towarzystwie wyłącznie natury.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Monika Mrozowska (@monikakingamrozowska)

Dorota Szelągowska

Na projektowaniu wnętrz zna się jak mało kto! Na Instagramie oraz blogu często pokazuje, jak prezentują się jej wnętrza. Projektantka idzie z duchem czasu i decyduje się na nowoczesne rozwiązania. Na jej tarasie znajduje się zarówno część jadalna, jak i przestrzeń wypoczynkowa. Meble są dobrane kolorystycznie, a ponadto Dorota dodała im charakteru dzięki dodatkom - lampom, wazonom, dekoracyjnym doniczkom.

Taras Dorota Szelągowska 2019
Fot. dorotaszelagowska.pl

Taras Dorota Szelągowska 2019
Fot. dorotaszelagowska.pl

Katarzyna Tusk 

Autorka bloga Make Life Easier w social mediach często pokazuje jak wyglądają wnętrza jej mieszkania w Trójmieście. To styl, który z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom nowoczesności i delikatnych dodatków. Ostatnio blogerka wstawiła zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda jej ogródek. Na parapecie nie mogło zabraknąć żywych kwiatów, a na podwórku strefy wypoczynku i ogromnego hamaku. Proste lecz efektownie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MakeLifeEasier (@makelifeeasier_pl)

Agnieszka Kaczorowska

 Mimo, że taras nie jest ogromny, nie zabrakło tam wygodnych mebli - jest drewniany stolik oraz duże, wiklinowe krzesło. Na działce za jakiś czas pewnie zobaczymy rośliny i dodatki do ogrodu. Dlatego z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Anna Skura

Ostatnio influencerka na swoim Instagramie wspominała, jak spędzała czas przed kwarantanną. W social mediach opublikowała zdjęcie, na którym widać letni domek z tarasem, który ma jeszcze większy urok dzięki dodatkom. Lampiony, a także lampki sprawiają, że miejsce sprawdzi się w długie, letnie wieczory, nawet, gdy zacznie się robić ciemno!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Skura | Travel & BALI (@whatannawears)

Hanna Zborowska-Neves

Siostra Zofii Zborowskiej na co dzień mieszka w Brazylii, Znana z programu TVN Style ,,Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń" dziennikarka regularnie udziela się w social mediach. Na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej życie - ostatnio podzieliła się zabawnym filmikiem, na którym tańczy do ,,Deszczowej piosenki". Akrobacje wykonuje na ogromnym tarasie, na którym nie brakuje miejsca do wypoczynku, a także roślin. Jak Wam się podoba tak zaprojektowana przestrzeń?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hanna Zborowska Neves (@hannaneves)

Edyta Herbuś

Na balkonie aktorki nie brakuje tam przede wszystkim kwiatów - każda roślina jest inna, jednak całość wygląda fenomenalnie. Styl botaniczny to hit w ostatnim czasie, i nic w tym dziwnego. Żywe, zielone dodatki powinny być podstawą każdych wnętrz!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.