tak mieszka Izabella Krzan
Fot. Instagram/Izabella Krzan
Domy gwiazd

Izabella Krzan pokazała na Instagramie, jak wygląda jej mieszkanie!

Zobaczcie, jak przytulnie ma w domu prowadząca „Pytanie na śniadanie”

Marta Cieplak 31 maja 2021 19:30
tak mieszka Izabella Krzan
Fot. Instagram/Izabella Krzan

Izabella Krzan od lutego 2021 jest prowadzącą Pytanie na śniadanie, gdzie zastąpiła Marzenę Rogalską, która po wielu latach rozstała się ze stacją. Modelka i była Miss Polonia radzi sobie świetnie w nowej roli, a gdy nie jest na planie chętnie dzieli się ze swoimi fanami urywkami ze swojego prywatnego życia. Często przy okazji można zobaczyć, jak mieszka! Musimy przyznać, że gwiazda TVP urządziła swoje lokum bardzo przytulnie. Dominuje w nim biel i pastelowe kolory.

Zobacz także: Tak wygląda życie Marzeny Rogalskiej po odejściu z TVP. Czym się zajmuje?

Jak mieszka Izabella Krzan?

Izabella Krzan mieszka w centrum Warszawy. Jej mieszkanie utrzymane jest w jasnych barwach. Dominuje biel, beż i odcienie różu. Ten pastelowy kolor dominuje w dodatkach – na plakatach, kocach i poduszkach.

Izabella Krzan mieszkanie
Fot. Instagram/Izabella Krzan

W mieszkaniu jest także sporo roślin, dzięki czemu można poczuć prawdziwie domową atmosferę. Nie bez znaczenia jest także fakt, że oczyszczają one powietrze!

Zobacz także: Marta Żmuda Trzebiatowska pokazała wnętrza swojego domu!

Izabella Krzan dom
Fot. Instagram/Izabella Krzan

Większość mebli w domu Izabelli jest biała i minimalistyczna w formie. Dzięki temu stanowią doskonałe tło dla dzieł sztuki i akcesoriów.

jak mieszka Izabella Krzan
Fot. Instagram/Izabella Krzan

W sypialni także panuje minimalizm. Główną rolę gra łóżko z białym, pikowanym zagłówkiem i ogromny abstrakcyjny obraz.

Izabella Krzan sypialnia
Fot. Instagram/Izabella Krzan

Jednym z ulubionych miejsc w domu Izy jest... balkon! To na nim spędza wolne chwile w ciepłe dni. Najczęściej w towarzystwie swojego pieska! Ma tam wygodny pleciony fotel, latarenki nadające wieczorem intymną atmosferę i całą masę roślin, dzięki którym może poczuć się jak w dżungli. I to nie miejskiej dżungli!

Izabella Krzan balkon
Fot. Instagram/Izabella Krzan

Izabella Krzan taras
Fot. Instagram/Izabella Krzan

Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?