Marzena Rogalska, 2019
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tak wygląda życie Marzeny Rogalskiej po odejściu z TVP. Czym się zajmuje? 

Dziennikarka ma powody do radości

Olga Figaszewska 5 marca 2021 17:35
Marzena Rogalska, 2019
Fot. VIPHOTO/East News

Marzena Rogalska w lutym poinformowała, że kończy swoją współpracę z Telewizją Polską. Dziennikarka przez dwanaście lat była gwiazdą stacji. Widzowie tęsknią za ulubioną prowadzącą, ale Marzena Rogalska wie, że podjęła właściwą decyzję. ,,Pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa", pisała na Instagramie. Czym zajmuje się po odejściu z TVP? Jedno jest pewne, nie narzeka na brak zajęć!

Marzena Rogalska – czym się teraz zajmuje?

Dziennikarka jakiś czas temu w rozmowie z Beatą Sadowską opowiedziała o odejściu z pracy i emocjach, które towarzyszyły jej tamtego dnia. Marzena Rogalska dokonała życiowej rewolucji i nie ukrywa, że jest szczęśliwa.

Wolność smakuje wspaniale i nasycam się nią, cieszę się. Mam zaufanie do świata i do tego, co się wydarzy. Mam w sobie zgodę. Na Wschodzie mówią, że jak człowiek podejmuje trudną decyzję, to nagle świat wchodzi z nim w harmonię, i wszystko się układa. Ludzie mi gratulują odwagi i ja też sobie gratuluję, że podjęłam tę decyzję na swoich warunkach. Jak pisałam oświadczenie, miałam w sobie dużo spokoju. Czytałam znaki, że idę za sobą i za swoim głosem wewnętrznym”, podkreślała dziennikarka.

To dla niej przełomowy i wyjątkowy czas. Marzena Rogalska nie narzeka na brak zajęć. Dziennikarka ma sprecyzowane plany, które zamierza zrealizować w niedalekiej przyszłości. „Myślę, że chwilkę sobie odpocznę. Cały czas pracuję w radiu i obiecałam, że jeszcze w tym samym roku ukaże się kolejna część Czasu tajemnic. Ten okres pandemiczny był dla mnie niesamowitą nauką”, wyznała w rozmowie z Beatą Sadowską.

Marzena Rogalska, 2020
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Czym zajmuje się teraz gwiazda?  Marzena Rogalska wciąż jest prowadzącą audycji w Radio Złote Przeboje. Prowadzi wykłady dla kobiet o przyjaźni, podróżach i celebracji życia, dostępne na stronie mentalist.pl. Tygodnik Świat & Ludzie podawał niedawno, że Marzena Rogalska otrzymała propozycję zagrania głównej roli w sztuce produkowanej przez Katarzynę Zielińską. Podobno obie panie przyjaźnią się od lat. Połączyła pasja i poczucie humoru. Prowadziły także wspólnie program Kocham Cię, Polsko!. „Pani Marzena jest częstym gościem w nowym domu aktorki. Jest też ulubioną ciocią jej synów: Henryka i Aleksandra. W ważnych momentach są razem”, podawało Świat&Ludzie. Jak informuje tygodnik w ostatnim czasie Katarzyna Zielińska wspiera przyjaciółkę w realizowaniu marzeń. Marzenę Rogalską możemy także podziwiać w Teatrze Capitol gdzie występuje w komedii Czy Ty to Ty?

Dziennikarka nie ukrywa, że jej telefon wciąż dzwoni, kolejne propozycje pojawiają się na horyzoncie. Jednak nie chciałaby podejmować decyzji zbyt szybko. Wszystko zamierza przemyśleć. „Chcę, by to wszystko było zrobione z sercem i na moich warunkach. [...] Znając życie, w centrum znów będzie człowiek, bo właśnie za to kocham dziennikarstwo”, dodawała w rozmowie z Beatą Sadowską.

Niedawno gwiazda dodała zdjęcie na swojego Instagrama, które potwierdza, że na brak pracy nie może narzekać. Co na nim widzimy? Marzena Rogalska składa autografy na stosach egzemplarzy swojej nowej książki „Czas tajemnic”, a w tym zajęciu dzielnie towarzyszy jej czworonożny przyjaciel. „A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...P.S. Asystentka Halina bardzo pomocna!”, zażartowała gwiazda.

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego kadru i nie szczędzili swojej ulubionej dziennikarce komplementów!

,,Czytam pani Marzenko, cudowna, mega wciągająca powieść pełna niezwykłych wrażeń i przeżyć - dawno nie czytałam tam cudownej ksiazki", ,,Pani to jest super babka", ,,Pozdrawiam kochaną Panią Marzenkę i kochanego pieseczka❤️", czytamy.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…