Mateusz Gessler
Fot. Instagram/Mateusz Gessler
Domy gwiazd

Mateusz Gessler pokazał wnętrza swojego mieszkania!

Króluje w nim ponadczasowa klasyka!

Aleksandra Frankowska 4 czerwca 2021 17:27
Mateusz Gessler
Fot. Instagram/Mateusz Gessler

Mateusz Gessler ze względu na swoje nazwisko, które nie łączy go jednak z Magdą Gessler, jest w Polsce bardzo popularny. Na co dzień restaurator mieszka w Warszawie, gdzie odrestaurował jedno z przepięknych mieszkań w kamienicy. Króluje tam prawdziwa klasyka, jednak nie zabrakło francuskich akcentów. Jak mieszka Mateusz Gessler?

Czytaj też: Mateusz Gessler podzielił się z fanami wspólnym zdjęciem z synem

Mateusz Gessler pokazał wnętrza swojego mieszkania

Restaurator na swoim Instagramie jest bardzo aktywny i chętnie pokazuje wnętrza swojego mieszkania. Jest ono bardzo klimatyczne i stylowe. Jak się pewnie domyślacie, najwięcej możemy zobaczyć zdjęć kuchni – to prawdziwe królestwo Gesslera.

We wnętrzach Mateusza Gesslera, które są bardzo wysokie – w końcu to kamienica – panuje wyjątkowy porządek. Dominują drewniane meble oraz dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Wnętrza są przytulne i klimatyczne, pozwalając się w nich całkowicie zrelaksować. Nie brakuje także kolorowych kwiatów, które pięknie ożywiają pomieszczenia.

Czytaj również: Jak wygląda kuchnia w domu zawodowego restauratora? Zobacz wnętrza domu Mateusza Gesslera!

Jak wygląda kuchnia Mateusza Gesslera?

Mateusz Gessler uwielbia gotować nie tylko w pracy, ale również we własnym domu. Jego kuchnia jest niezwykle funkcjonalna, a zaprojektowała ją sama Dorota Szelągowska. Specjalista od wnętrz mogła zaszaleć! Wyraźnie czuć i widać w tym wnętrzu Francję – kraj, z którym Mateusz Gessler jest od zawsze związany. Podłoga jest drewniana, a szafki biało-szare.  

Widać również duże okno, które sprawia, że wnętrze jest pięknie oświetlone. Pomaga to z pewnością w gotowaniu.

Jak Wam się podobają wnętrza Mateusza Gesslera? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.