Mateusz Gessler, Viva! luty 2016
Fot. Sonia Szóstak/AF Photo
DOMY GWIAZD

Jak wygląda kuchnia w domu zawodowego restauratora? Zobacz wnętrza domu Mateusza Gesslera!

Urządzała ją sama Dorota Szelągowska

Weronika Kostyra 20 czerwca 2019 08:59
Mateusz Gessler, Viva! luty 2016
Fot. Sonia Szóstak/AF Photo

Dla Doroty Szelągowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Gwiazda potrafi zamienić każde wnętrze na funkcjonalne i designerskie. Właśnie dlatego jej programy telewizyjne przyciągają tysiące widzów. Tym razem córka Katarzyny Grocholi pochwaliła się jednak nietypowym zleceniem – zrealizowała remont w kuchni Mateusza Gesslera. Efekt zwala z nóg!

Jak wygląda kuchnia Mateusza Gesslera

Dorota Szelągowska zaprezentowała w mediach społecznościowych efekt końcowy przemiany. Kuchnia jest bardzo nowoczesna i wyposażona w nowoczesny sprzęty AGD. „Kuchnia @mateuszgessler mojego projektu gotowa!!!! To była fantastyczna współpraca- serio. Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów - jako, że oboje jesteśmy ambasadorami @boschhomepl i działamy w #akademiasmakubosch z ich wyborem nie było problemu:) Mateusz dziękuję za wszystkie informacje sprzętowe i że dałeś się namówić na tę koncepcję”, napisała gwiazda.

W komentarzach fani zauważyli jednak, że domowa kuchnia znanego restauratora jest zaskakująco mała. Czy to znaczy, że w niezbyt często gotuje on w domu? „Tylko gdzie ten kucharz ma poszaleć? W ogóle nie ma blatu roboczego...”, „Tak mała kuchnia wystarczy? A gdzie blaty do krojenia, odkładania,toż to kucharz. Chyba, że bw domu się nie gotuje”, „Kuchnia piękna ale niestety mało praktyczna”, „Strasznie niefunkcjonalna ta kuchnia”, czytamy.

Zgadzasz się z tymi opiniami? 

Mateusz Gessler w kuchni
Fot. Sonia Szóstak/AF Photo

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.