VIVA! ITAKA

Maria Dębska w Omanie podczas sesji zdjęciowej dla VIVA! Itaka

Jak podróżuje aktorka?

Aleksandra Frankowska 24 listopada 2022 08:27

Maria Dębska wybrała się wraz z VIVĄ!  i ITAKĄ do Omanu, gdzie wspólnie realizowaliśmy zjawiskową sesję zdjęciową. Niezwykły klimat i cudowne krajobrazy towarzyszyły całemu zespołowi podczas dni pracy, zaś Maria Dębska zdradziła, jakie podróże lubi najbardziej.

Maria Dębska podczas sesji w Omanie

Aktorka lubi planować wakacje we własnym zakresie, ale podczas wyboru urlopu decyduje się na to, czego aktualnie potrzebuje. Wybiera również zorganizowane wakacje, które pozwalają jej w 100% odpocząć i zapomnieć o całym świecie, gdzieś daleko, wśród palm. Wakacje w takiej formie pozwalają jej nie zastanawiać się nad codziennością, a bliskość plaży i przepięknych krajobrazów to możliwość na całkowite wyciszenie i relaks. 

Jakie lekcje dają podróże według Marii Dębskiej?

Jednym z ulubionych miejsc podróży dla aktorki jest Azja. Na tym kontynencie może odpocząć w pełnym słońcu i na plaży, ale również korzysta z cudownej energii, która się tam roztacza. Odnajduje tam duchowość, która staje się dla niej ogromną inspiracją. Azja wycisza i uspokaja, koi zmysły. Maria Dębska uwielbia podróżować w towarzystwie, chociaż nie ukrywa, że chwile samotności z książką i refleksji nad cudem natury zdarzają jej się często. 

Szukasz idealnego miejsca na urlop? Zajrzyj na stronę ITAKA x VIVA!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?