VIVA! ITAKA

Maria Dębska w Omanie podczas sesji zdjęciowej dla VIVA! Itaka

Jak podróżuje aktorka?

Aleksandra Frankowska 24 listopada 2022 08:27

Maria Dębska wybrała się wraz z VIVĄ!  i ITAKĄ do Omanu, gdzie wspólnie realizowaliśmy zjawiskową sesję zdjęciową. Niezwykły klimat i cudowne krajobrazy towarzyszyły całemu zespołowi podczas dni pracy, zaś Maria Dębska zdradziła, jakie podróże lubi najbardziej.

Maria Dębska podczas sesji w Omanie

Aktorka lubi planować wakacje we własnym zakresie, ale podczas wyboru urlopu decyduje się na to, czego aktualnie potrzebuje. Wybiera również zorganizowane wakacje, które pozwalają jej w 100% odpocząć i zapomnieć o całym świecie, gdzieś daleko, wśród palm. Wakacje w takiej formie pozwalają jej nie zastanawiać się nad codziennością, a bliskość plaży i przepięknych krajobrazów to możliwość na całkowite wyciszenie i relaks. 

Jakie lekcje dają podróże według Marii Dębskiej?

Jednym z ulubionych miejsc podróży dla aktorki jest Azja. Na tym kontynencie może odpocząć w pełnym słońcu i na plaży, ale również korzysta z cudownej energii, która się tam roztacza. Odnajduje tam duchowość, która staje się dla niej ogromną inspiracją. Azja wycisza i uspokaja, koi zmysły. Maria Dębska uwielbia podróżować w towarzystwie, chociaż nie ukrywa, że chwile samotności z książką i refleksji nad cudem natury zdarzają jej się często. 

Szukasz idealnego miejsca na urlop? Zajrzyj na stronę ITAKA x VIVA!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.