Maciej Stuhr, mieszkanie
Fot. VIVA/Instagram
Domy gwiazd

Maciej Stuhr pokazał swój niesamowity dom! Co za gust!

To prawdziwa oaza spokoju!

Aleksandra Frankowska 6 maja 2021 14:27
Maciej Stuhr, mieszkanie
Fot. VIVA/Instagram

Maciej Stuhr to jeden z najprzystojniejszych polskich aktorów. Talent niewątpliwie odziedziczył po ojcu, Jerzym Stuhrze, który jest także wybitnym aktorem i zapisał się w historii polskiej kinematografii. Na co dzień Maciej Stuhr wraz z rodziną mieszka w klimatycznym domu, w bardzo przytulnej okolicy. Na Instagramie zarówno jego, jak i jego żony znaleźć można kilka kadrów z wnętrz, które wspólnie urządzili. Dominują w nich jasne kolory i styl, który sprawia, że dom wydaje się być prawdziwą oazą spokoju. Jak mieszka Maciej Stuhr?

Zobacz też: Żona Macieja Stuhra o początkach ich związku: „Wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy”

Maciej Stuhr pokazał wnętrza swojego domu

Aktor bardzo dba o swoją prywatność i rzadko mówi o życiu rodzinnym w mediach. Na jego Instagramie można czasem znaleźć jednak fragmenty prywatności, a przede wszystkim domu, w którym mieszka z żoną Katarzyną Błażejewską i dziećmi. Żona aktora znacznie częściej pokazuje ich wnętrza w swoich social mediach, dzięki czemu mamy okazję zobaczyć jak stylowo urządzili swoje gniazdko.

We wnętrzach wyraźnie widać połączenie trzech stylów: nowoczesnego, industrialnego oraz klasycznego. W salonie dominują ciepłe kolory, ale uwagę przykuwa zwłaszcza czerwona ściana ozdobiona cegłą. Dzięki niej ma się wrażenie bycia w prawdziwym lofcie. Kontrastuje z nią szara, stylowa kanapa oraz drewniany stolik. Brak tutaj dodatków, stąd też nieco surowy wygląd.

Czytaj również: Maciej Stuhr opuści Polskę? Gorzkie słowa aktora o sytuacji w kraju

Sercem domu jest natomiast kuchnia. Żona Macieja Stuhra jest dietetyczką, stąd też jest to ulubione miejsce całej rodziny. Na środku znajduje się stylowa wyspa z mnóstwem szuflad. Białe meble powiększają kuchnię i dodają jej świeżości. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym aż chce się przebywać.

Jak Wam się podoba dom Macieja Stuhra? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?