Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Macieja Stuhra o początkach ich związku: „Wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy

Miłość pomogła im pokonać wszelkie przeszkody!

Gabriela Czernecka 22 lutego 2021 16:42
Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Jaki prywatnie jest Maciej Stuhr? Żona aktora, Katarzyna Błażejewska-Stuhr w programie Uwaga! Kulisy sławy ujawniła, jak wygląda ich prywatne życie! 

Żona Macieja Stuhra o tym, jak się poznali

Choć Maciej Stuhr jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych polskich aktorów, to udaje mu się wieść życie prywatne z dala od świata mediów. Jego żona, Katarzyna Błażejewska-Stuhr dopiero od niedawna stawia pierwsze kroki w świecie show-biznesu, ale jasno wyznacza granice i nie pozwala mediom ich przekraczać. W najnowszym wydaniu programu Uwaga! Kulisy sławy mieliśmy okazję podejrzeć, jak wygląda prywatne życie pary. 

Maciej Stuhr żona
Fot. VIPHOTO/East News

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr poznali się w teatrze. Przypomnijmy, że żona Macieja Stuhra jest dietetyczką. Aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie promuje treści dotyczące zdrowego żywienia.  Ona miała syna z poprzedniego związku, Stanisława; on córkę - Matyldę. W materiale stacji TVN Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznaje, że początki ich związku nie były łatwe, ale miłość pomogła pokonać im wszelkie przeszkody: „Stasiek miał dwa lata, gdy zaczęliśmy być razem. Dla niego to była normalność, takie życie w dwóch domach. Dla Matyśki, która była wtedy nastolatką i przechodziła naturalny okres buntu, było to nieco trudniejsze. Mam wrażenie, że jakoś nam się to udało. Dla nas dorosłych było to łatwiejsze, bo wiedzieliśmy, że po prostu się kochamy”, przyznała. 

Para wzięła ślub w 2015 roku. Cztery lata temu para doczekała się syna Tadeusza. 

Dziś oboje spełniają się w roli rodziców i nie ukrywają, że dzieci są dla nich najważniejsze: „W moim odczuciu ojcostwo to przede wszystkim dawanie własnym życiem przykładu. Nie tylko to, co dzieciom każemy, czego będziemy od nich wymagać. To oczywiście trzeba robić, ale przede wszystkim programujemy dzieci na świat głównie tym, kim my jesteśmy, jak traktujemy świat i innych ludzi. W moim odczuciu to bardziej determinuje, kim będą nasze dzieci, niż to, co im opowiemy”, wyznał aktor.

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr przyznają, że podobnie jak u wszystkich, tak i u nich pandemia koronawirusa pozwoliła zwrócić uwagę na pewne aspekty w ich życiu, którym dotychczas nie poświęcali zbyt wiele czasu. Maciej Stuhr przyznał, że lockdown sprawił, że po wielu latach intensywnej pracy w końcu mógł spędzić więcej czasu z bliskimi: „Uwielbiam dzieci, lubię się z nimi bawić, wygłupiać. Pandemia, która jest wielką tragedią ludzkości, miewa też dobre odsłony. Po dwudziestu paru latach pracy mogłem poświęcić cały rok rodzinie”, wyznał.

Żona Macieja Stuhra przyznała, że w domu ten zrzuca maskę „aktora” i pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jaki prywatnie jest Maciej Stuhr? Po pracy jest troszkę wyzuty z emocji. Wraca do domu, siada z gazetą albo jakąś książką, włącza telewizor. Jest bardziej wycofaną osobą niż taką, która rozbawia wszystkich dookoła”, zdradza Katarzyna Błażejewska-Stuhr. Zarówno ona, jak i Maciej Stuhr niechętnie opowiadają o życiu prywatnym, ale tym razem postanowili zrobić wyjątek. Co jest sekretem ich związku? Nie ma wątpliwości, że chodzi o zachowanie równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym. Pozostaje nam  więc życzyć parze kolejnych lat pełnych miłości.  

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Maciej Stuhr
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.