Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Poznaj sprawdzony przepis Katarzyny Skrzyneckiej na zupę w wersji fit!

Idealna na jesienne wieczory

Redakcja VIVA! 18 listopada 2019 13:30
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka od miesięcy pracuje nad swoją sylwetką. W swoich social mediach co jakiś czas pokazuje swoją coraz lepszą sylwetkę. Jaki jest sekret tak idealnej figury? Głównie aktorka trzyma się swojej diety, która mimo, że jest zdrowa to wcale nie musi być nudna. Na swoim Instagramie Kasia zdradziła jeden z przepisów na jesienna zupę dyniową. Jesteście ciekawi?

Jesienna zupa dyniowa – przepis dietetyczny

Jak się okazuje, przepis wcale nie jest skomplikowany i z pewnością każdy mu podoła:
,,KREM Z DYNI LIGHT - ZUPA JESIENNA 😊🌧☔🍲 Na zimne pochmurne listopadowe klimaty 🍲 :
świeżą dynię lekko wstępnie podsmażamy BEZ TŁUSZCZU na patelni lub w WOKu z dodatkiem świeżego lub sproszkowanego czosnku, CURRY, soli i pieprzu. W malakserze miksujemy dynię z bulionem warzywnym (wywar świeżej włoszczyzny) , mlekiem kokosowym LIGHT, można też dolać dodatkowo mleko bez laktozy. Bulion i mleko w takiej proporcji, by zupa nie wyszła zbyt rzadka. Gotujemy 15 minut i podajemy z dodatkiem prażonych pestek dyni. Można dla aromatu i dekoracji dodać na wierzch kilka kropel oleju z pestek dyni. Jeśli lubicie wersję orientalną na ostro - z umiarem dodajemy CHILLI 🌶🍲☔ SMACZNEGO !!! 😊"

Dieta artystki ewidentnie jej służy, aktorka wygląda świetnie, a efekty diety zdecydowanie widać. Patrząc na figurę Kasi Skrzyneckiej chyba warto przetestować przepis i wdrożyć podobne nawyki żywieniowe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.