Oblig
Fot. Materiały prasowe
materiał redakcyjny

Przełom w kuchni – smażenie bez tłuszczu w urządzeniach Airfryer od Russell Hobbs

Rewelacyjny sposób na zdrowe gotowanie w ekstremalnie krótkim czasie!

Redakcja VIVA! 9 maja 2024 17:23
Oblig
Fot. Materiały prasowe

Wyobraź sobie: zamiast fast-foodów – zdrowe frytki, zamiast tłustego mięsa i smażonych ryb – dania przyrządzone za pomocą gorącego powietrza. I to wszystko przygotowane w zaskakująco krótkim czasie, łatwo i przyjemnie. Poznaj rewolucyjne urządzenia do gotowania typu Airfryer od marki Russell Hobbs.

Airfryer – rewolucja w kuchni

Nie musisz mieć zdolności kulinarnych ani nieskończonych pokładów cierpliwości, by zdrowo jeść w domu, jak również na wyjeździe czy choćby w domku letniskowym. Mało tego – dzięki sprytnym urządzeniom z linii Satisfry oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Marka Russell Hobbs stworzyła nowoczesną frytkownicę beztłuszczową, z którą twoje gotowanie będzie prostsze i o niebo zdrowsze. SatisFry pozwoli Ci przygotować nawet 2 kg frytek w zdecydowanie krótszym czasie niż tradycyjna frytkownica lub piekarnik. I to bez dodatku tłuszczu! Urządzenie dostępne jest w różnych rozmiarach (5 do wyboru!) – możesz je więc dopasować do swoich potrzeb, a nawet… zabrać na wakacje!

Jak to działa? Frytkownica beztłuszczowa to przełomowy gadżet. W skrócie – po uruchomieniu wir gorącego powietrza przygotuje chrupiące potrawy, i to bez dodatku oleju lub z jego minimalną ilością. Bez obaw, nie znajdziesz w nim śladów przypalonego tłuszczu, nie poczujesz też nieprzyjemnego zapachu smażonego jedzenia.

Urządzenie jest nieduże i poręczne, a posiada aż 10 programów dostępnych za jednym kliknięciem. Programy służą do przygotowywania smakowitych frytek, ryb, owoców morza, soczystego kurczaka, steku, wieprzowiny, a nawet szybkich wypieków.

I co ważne – Airfryery Russell Hobbs działają błyskawicznie i zużywają nawet o 68 proc mniej energii w porównaniu ze zwykłym piekarnikiem!

Co jeszcze zyskujesz dzięki produktom Satisfry od Russell Hobbs:

· precyzyjnie kontrolujesz temperaturę od 30 do 260°C, dzięki czemu bez problemu dopasowujesz sposób gotowania do rodzaju potrawy,

· możesz używać urządzenia do szybkiego przygotowywania mrożonek,

· w urządzeniu możesz wykorzystywać folię aluminiową i papier do pieczenia,

· możesz skorzystać z gotowych przepisów na dania z urządzeń Satisfry,

· możesz szybko i łatwo umyć części urządzenia w zmywarce.

Oblig
Fot. Materiały prasowe

Airfryer, a może Multicooker – czym one się różnią?

Wolisz chrupiące przysmaki opiekane na złoto, a może zależy Ci na funkcji grilla? Nie ma sprawy, wybierz jeden spośród kultowych produktów z linii Satisfry:

· Airfryer – zaprojektowany do przygotowywania potraw poprzez obróbkę gorącym powietrzem, co pozwala na uzyskanie chrupiących potraw bez konieczności głębokiego smażenia.

Oblig
Fot. Materiały prasowe

· Multicooker – poza wyżej wymienionymi funkcjami posiada również możliwość grillowania posiłków dzięki wyjątkowej funkcji grzania od góry i od dołu. Urządzenie zapewnia więc równomierne opiekanie, a dania wychodzą z niego pyszne i zdrowe.

Oblig
Fot. Materiały prasowe

Więcej informacji na tej stronie.

TAGI #kuchnia

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.