Jej wnętrza są marzeniem dla miłośników Instagrama

Sabina Zięba 14 listopada 2018 12:25

W jednej z najmodniejszych ulic Miami, czyli Design District, kilka dni temu Pharrell Williams otworzył swoją pierwszą restaurację. Okazuje się, że zdolny artysta zna się nie tylko na muzyce i modzie, ale również na biznesie oraz wystroju wnętrz. Jego lokal zachwyca bowiem kolorystyką i niezwykłym menu, stając się w ten sposób wymarzonym miejscem dla użytkowników Instagrama, którym zależy na pięknych ujęciach.

W Swan Miami przeważa róż w połączeniu z miętową zielenią, kwiatami i dziełami sztuki, jednak poza wnętrzami wrażenie robią również serwowane dania oparte na kuchni Fusion. Odpowiada za nie światowej sławy kucharz Jean Imbert, u którego stołują się m. in. Bella Hadid, Lenny Kravitz, Lily Rose Depp czy Robert De Niro. W całym przedsięwzięciu swój udział ma również przedsiębiorca hotelarski David Grutman, który został uznany przez magazyn Rolling Stone jedną z najważniejszych postaci na scenie electro dance.

Zobaczcie w naszej galerii wnętrze, które staje się najmodniejszym miejscem w Miami!  

1/10
Copyright @Instagram
1/10

Jean Imbert i Pharrell Williams w kuchni Swan Miami.

2/10
Copyright @Instagram
2/10

Meble i dekoracje nawiązują do stylu vintage, ale największe wrażenie robi marmurowy bar.

3/10
Copyright @Instagram
3/10

Ściany lokalu zapełnione są różnymi dziełami sztuki i plakatami.

4/10
Copyright @Instagram
4/10

Projektant Ken Fulk stworzył dwie sale: różowo-miętową oraz niebiesko-czerwoną.

5/10
Copyright @Instagram
5/10

Wydaje się, że głównym kryterium architekta była fotogeniczność.

6/10
Copyright @Instagram
6/10

Pharrell powiedział, że wybór różu to ukłon w stronę kobiecej siły: „DNA tej restauracji to kobiecość. Nie można zrobić czegoś dobrego bez tej energii”.

7/10
Copyright @Instagram
7/10

Wielkie rośliny oraz drobne lampki robią niezwykłą atmosferę.

8/10
Copyright @Instagram
8/10

Sala barowa utrzymana jest w ciemniejszej kolorystyce, która wraz z orientalnymi wzorami tworzy egzotyczny klimat.

9/10
Copyright @Instagram
9/10

Lokal może równocześnie pomieścić 250 osób.

10/10
Copyright @Instagram
10/10

Od lewej: szef kuchni Jean Imbert, przedsiębiorca hotelarski David Grutman oraz Pharrell Williams we wnętrzach swojej restauracji.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?