O tym jest głośno

„Obłędne inspiracje” od Hanny Lis. Dziennikarka napisze książkę kucharską!

Jaką kuchnię poleci?

Monika Katarzyna Krupska 12 maja 2018 08:45

Co łączy Bożenę Dykiel z Bogusławem Lindą? Jakie jest podobieństwo pomiędzy Moniką Mrozowską a Piotrem Galińskim? Jak się okazuje, gwiazdy idąc tropem Magdy Gessler napisały swoje książki kucharskie! Teraz m.in. z Moimi sekretami kulinarnymi, czyli jak robić żeby się nie narobić od Dykiel postanowiła konkurować Hanna Lis! Dziennikarka na swoim Instagramie właśnie zapowiedziała wydanie książki z przepisami kulinarnymi. 

„Normalnie gotuję na rympał, na spontanie, bez miarek, bez ograniczeń. Jakiś czas temu zmieniłam jednak modus operandi, bo spisuję to wszystko dla Was. Pytacie o przepisy, więc będą!!! Awaria kompa pożarła mi ostatnio 50 procent tego, co wcześniej napisałam, ale może to i lepiej, bo teraz mogę Was zapytać: co chcielibyście dostać ode mnie na talerzu? Włochy? Indonezję? Bliski Wschód? Chiny? Turcję (przywiozłam z tej ostatniej podróży obłędne inspiracje)?”

Fani pod postem bardzo ucieszyli się z pomysłu. „Włochy koniecznie! Chętnie poznam pani ulubione przepisy!”, „Oczywiście Turcja”, „Indonezja”, przekrzykują się internauci w komentarzach. Inni proponują zaplanowanie kilku tomów, bo przecież jak może się skończyć na jednej książce? 

Co myślicie o takim pomyśle? Kupilibyście książkę z przepisami Hanny?  

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.