Prezent na Dzień Dziecka - wyjście do restauracji z dzieckiem
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Oto przyjazne dzieciom restauracje w Warszawie!

Warto wybrać się w te miejsca w Dzień Dziecka

Marta Baran 29 maja 2019 17:30
Prezent na Dzień Dziecka - wyjście do restauracji z dzieckiem
Fot. STOCK ADOBE

Dzień Dziecka już za kilka dni! Szukasz odpowiedniego miejsca, w którym całą rodziną smacznie zjecie, a Twoje pociechy będą się świetnie bawić dzięki dodatkowym atrakcjom? Przedstawiamy restauracje w Warszawie, w których nie brakuje miejsca do zabawy oraz znakomitego jedzenia!

Der Elefant

To miejsce bardzo dobrze znane mieszkańcom stolicy i nic w tym dziwnego. W menu można znaleźć bogatą ofertę smacznych potraw kuchni międzynarodowej, również w karcie specjalnie przygotowanej dla dzieci. Ponadto najmłodsi mogą tu liczyć na wiele atrakcji w pokoju zabaw!

Lokalizacja: Plac Bankowy 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @der.elefant.warszawa

Akademia

To jedna z najlepszych restauracji w Warszawie, w której serwowana jest kuchnia polska. Mile widziani są tu najmłodsi goście, którzy podczas czekania na posiłek mogą liczyć na sporą dawkę rozrywki. Są tu organizowane animacje, podczas których dzieci mogą się uczyć przez zabawę, na przykład jak zrobić popcorn!

Lokalizacja: Różana 2

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Restauracja Akademia (@restauracjaakademia)

Flaming & Co

Restauracja w samym sercu stolicy, w której odkryjecie włoskie, francuskie oraz amerykańskie smaki. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu, jak spędzić Dzień Dziecka koniecznie wybierzcie się w to miejsce! W lokalu w weekendy o rozrywkę dla najmłodszych dba animator, odbywają się warsztaty, a przy okazji udogodnienia dla rodziców.

Lokalizacja: Fryderyka Chopina 5

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Flaming & Co. (@flamingco)

Videlec

Niewielka restauracja na Woli jest świetnie przystosowana pod najmłodszych gości. Na dzieci czekają takie atrakcje jak huśtawki i wyznaczone miejsce do zabaw z ogromna tablicą do rysowania! Rodziców z pewnością zaskoczy niesamowite menu.

Lokalizacja: Grójecka 194

Trattoria da Antonio

To idealne miejsce na rodzinny obiad. Specjalnie dla dzieci jest tu wyznaczona niemała przestrzeń z zabawkami, a w Dzień Dziecka oraz w inne weekendy na najmłodszych gości czekają animacje! Jeśli jesteście miłośnikami kuchni włoskiej, lokal z pewnością przypadnie Wam do gustu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Trattoria Da Antonio (@trattoriadaantonio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Trattoria Da Antonio (@trattoriadaantonio)

Lokalizacja: Żurawia 8  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.