agnieszka-kaczorowska-kuchnia-pokazala-wnetrza-z-mezem
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
domy gwiazd

Kuchnia w domu Agnieszki Kaczorowskiej zachwyca! To prawdziwy raj dla fanów gotowania

Jak gwiazda zaprojektowała najważniejsze pomieszczenie?

Redakcja VIVA! 5 sierpnia 2020 14:30
agnieszka-kaczorowska-kuchnia-pokazala-wnetrza-z-mezem
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Mówi się, że kuchnia to serce każdego domu. Trudno się nie zgodzić z takim podejściem, szczególnie, jeśli jak w przypadku Agnieszki Kaczorowskiej-Peli i jej męża Maciej Peli cała rodzina spędza w niej sporo czasu. Do tej pory rzadko mieliśmy okazję podglądać kuchnię w domu pary. Gwiazda chętnie pokazuje swój dom na Instagramie, ale kuchnia pojawia się rzadko. Rąbka tajemnicy Agnieszka uchyliła w live na Instagramie magazynu VIVA! podczas rozmowy z redaktorką VIVY! Basią Łubko. Tam pierwszy raz mogliśmy przyjrzeć się jasnej, minimalistycznej kuchni. Teraz Agnieszka opublikowała zdjęcie kuchni na swoim profilu na Instagramie!

Kuchnia Agnieszki Kaczorowskiej - minimalistyczna i funkcjonalna

Gwiazda opatrzyła wpis komentarzem, w którym wyjawiła, jak w domu wygląda gotowanie. Okazuje się, że to Maciej najczęściej przygotowuje potrawy. Para opracowała system dzięki, któremu wielkie gotowanie odbywa się co kilka dni, a przygotowane potrawy są gotowe do zamrożenia i jedzenia.

„Rodzinne gotowanie, czyli Tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają. Raz na kilka dni ogarniamy posiłki na przód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do pomrożenia. Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą… Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia” - napisała Agnieszka w komentarzu do zdjęcia.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzinne gotowanie 👨‍👩‍👧, czyli Tata szefuje w kuchni, a dziewczyny pomagają.👨‍🍳 Raz na kilka dni ogarniamy posiłki na przód, aby mieć choćby podstawę lub gotową całość do pomrożenia.💪🏻 Od kiedy Emi je z nami i my jemy znacznie zdrowiej, więcej planujemy i robimy zakupy z listą...🙈 Emilka wprowadziła do naszego życia ogromne zmiany w każdej sferze życia.🥰 #Pelawkuchni #Pelakowelove #Pelakinanowym _________________________ Łapcie zniżkę do sklepu @philipiakmilano na 25% rabatu 👉🏻 hasło: Agnieszka 💪🏻 Kod obowiązuje na zestaw garnków optimum futuro, na filtr do wody i filtr powietrza.👌🏻 Zniżka ważna do 25.08 i dodaje się do rabatów, które są już na stronie.☺️ #philipiakmilano #philipiakmilanopoland

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Widać, że Agnieszka i Maciej postawili na funkcjonalizm. Na podłodze w kuchni znajduje się elegancki i ponadczasowy szary gres, którego ogromną zaletą jest to, że łatwo można go czyścić. Szafki są białe, klasyczne. Okno, które znajduje się w kuchni sprawia, że przestrzeń jest jasna i przyjemna. Drewniany akcent na ścianie nadaje przytulnego charakteru, a czarne sprzęty dodają wnętrzu pazura!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?