Gdzie Meghan będzie spędzać czas w Kanadzie?
Fot. Getty Images/mat. prasowe
styl życia

Księżna Meghan urządza się w Kanadzie! Gdzie będzie spędzać czas?

Oto najważniejsze dla niej miejsca…

Redakcja VIVA! 21 marca 2020 13:30
Gdzie Meghan będzie spędzać czas w Kanadzie?
Fot. Getty Images/mat. prasowe

Meghan Markle zakochała się w Kanadzie jeszcze podczas kręcenia serialu „Suits” w Toronto. Teraz, po rezygnacji z pełnienia obowiązków na dworze brytyjskim, para planuje dzielić swój czas między Wielką Brytanią a Amerykę Północną. To właśnie Kanada ma szansę stać się domem dla Meghan, Harry'ego i Archiego.

Kanada ma wartość sentymentalną dla Meghan i Harry'ego. Mówi się, że na początku ich związku, kiedy nie był on jeszcze ujawniony, ukryli się w wynajętej kamienicy w uroczej dzielnicy Seaton Village w Toronto. Ich publiczny debiut jako pary odbył się na Igrzyskach Invictus w 2017 roku. Kanada jest niezwykle przyjazna wobiec Meghan i Harry'ego. „Choć jest prawie równie duże, Toronto, tak bardzo różni się od Los Angeles czy Nowego Jorku. „Nie ma tu paparazzi”, powiedziała Meghan w 2015 roku, „więc naprawdę łatwo jest po prostu prowadzić normalne życie”.

Czy para osiedli się w Toronto czy w Vancouver, gdzie podobno spędzili urlop? Trudno powiedzieć, ale znamy kilka miejsc, w których na pewno będą spędzać czas, kiedy tylko zagrożenie koronawirusem przestanie obowiązywać.

Meghan w domu przyjaciółki Jessiki Mulroney

Stylistka Jessica Mulroney, mieszka z mężem, gospodarzem programu telewizyjnego Benem oraz ich trojgiem dzieci, Johnem, Brianem i Ivy w eleganckim domu, który wielokrotnie był już schronieniem dla Meghan i Harry'ego. Podobno ukryli się tam po tym, jak wiadomość o ich związku trafiła do mediów w 2017 roku, a paparazzi oblegali dom Meghan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A little summer suit for the office today. #ootd

Post udostępniony przez Jess Mulroney (@jessicamulroney)

Markus Anderson i Soho House

Markus Anderson, wieloletni znajomy Meghan, jest konsultantem w prywatnym klubie Soho House. Księżna wysoko ceni jego wyczucie stylu. Podobno pierwsze spotkanie Meghan i Harry'ego odbyło się właśnie w jednym z tych ekskluzywnych klubów - w Londynie w 2016 roku. Harry i Meghan polecili nawet na otwarcie Soho House w Amsterdamie w 2018 roku, a Frogmore House Meghan podobno urządziła rzeczami marki Soho Home, związanej z Soho House. Na pewno będą więc odwiedzaćSoho House w Toronto.

Modo Yoga

Mama Meghan Doria Ragland jest instruktorką jogi, nic więc dziwnego, że Meghan od razu po swoich przenosinach do Kanady znalazła studio jogi w centrum Toronto o nazwie Moksha. Teraz możliwe, że będzie ćwiczyła w Modo Yoga - to supermodne studio, które prowadzone jest z poszanowaniem zasad ochrony środowiska.

Fairmont Royal York

Królewski hotel w Toronto zastąpił nowojorski hotel Plaza w serialu „Suits”. W prawdziwym życiu Harry przebywał w tym historycznym luksusowym hotelu w centrum miasta podczas gier Invictus 2017. Na pewno tu zatrzymywać się będą członkowie rodziny królewskiej, gdy będą odwiedzać Meghan i Harry'ego.

Gdzie Meghan będzie spędzać czas w Kanadzie?
Fot. Booking.com

Butik Mackage

Teraz, będąc w Kanadzie Meghan może odwiedzać jeden ze swoich ulubionych butików - Mackage. To właśnie płaszcze tej marki księżna podobno lubi najbardziej. Na szczęście Mackage ma również męską linię, na wypadek jeśli Harry będzie potrzebował nowej puchowej kurtki.

Trinity Bellwoods Park

Meghan była znana z tego, że spacerowała ze swoimi psami, Bogartem i Guyem, w tak zwanym „raju hipsterów” Trinity Bellwoods Park - czyli odpowiedzi Toronto na nowojorski Central Park. To doskonałe miejsce na spacery z małym Archim!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.