Klaudia Halejcio
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Klaudia Halejcio pokazała wnętrza nowego apartamentu z widokiem na Warszawę!

Wszystkie pomieszczenia robią wrażenie!

Aleksandra Frankowska 11 czerwca 2021 15:27
Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Kilka dni temu Klaudia Halejcio i jej partner Oskar zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszła mała dziewczynka, która odmieniła życie celebrytki. Halejcio nagrała kilka filmów jeszcze ze szpitala, pokazując jak bardzo wzruszył ją ten niesamowity czas. Po powrocie do domu z maleństwem, aktorka pokazała na swoim Instagramie wnętrza luksusowego apartamentu, w którym mieszka obecnie z ukochanym.

Czytaj też: Klaudia Halejcio sprzedaje mieszkanie za milion złotych!

Jak mieszka Klaudia Halejcio?

Aktorka, która niedawno została mamą, przeprowadziła się do apartamentu ukochanego z niesamowitym widokiem na Warszawę. Podobno kosztował on aż milion złotych. Partner Hajecio jest biznesmanem, który świetnie radzi sobie finansowo.

Na zdjęciach, które celebrytka pokazała w sieci widać przestronny salon, połączony z kuchnią i jadalnią. Stylowo wykończone wnętrze bardzo pasuje do Halejcio, która świetnie się w nim odnalazła. Przeszklone ściany i jasne meble, to jej styl.

Partner przystroił mieszkanie na przyjazd ukochanej i córeczki kwiatami i balonami. Widać, że aktorka była zachwycona taką niespodzianką.

Jak Wam się podoba nowe mieszkanie Halejcio? 

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Klaudia Halejcio
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.