Klaudia Halejcio w nowym domu z partnerem
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio
domy gwiazd

Dom Klaudii Halejcio kosztował fortunę!

W jej domu są udogodnienia niczym u gwiazd Hollywood!

Redakcja VIVA! 19 lipca 2021 12:30
Klaudia Halejcio w nowym domu z partnerem
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio na początku czerwca została mamą po raz pierwszy! Mała Nel jest oczkiem w głowie rodziców, a aktorka i gwiazda Instagrama (jej profil obserwuje ponad 420 tysięcy followersów) większość czasu spędza na opiece nad córeczką. Jednak to nie wszystko. Klaudia ma też na swojej głowie urządzanie nowego domu! Gwiazda razem ze swoim partnerem Oskarem kilka dni temu przenieśli się do nowego lokum. To nowoczesny dom z dużym ogrodem. Zobaczcie te wnętrza!

Zobacz także: Klaudia Halejcio pokazała stylowy pokoik dla dziecka!

Klaudia Halejcio zamieszkała w nowym domu

Budynek jest duży i bardzo nowoczesny, z ogromnymi przeszkleniami. Hall, klatka schowa i salon wyłożone  są marmurem carrara lub doskonale imitującymi go płytkami oraz okładziną z drewna. W salonie można podziwiać ogromny, nowoczesny kominek i sporych rozmiarów beżowe kanapy. Dom otacza też wielki ogród, więc Nel będzie miała się gdzie bawić, gdy dorośnie! Gwiazda regularnie publikuje zdjęcia i filmiki z nowego domu na swoim profilu na Instagramie.  Musimy przyznać, że wnętrza robią wrażenie!

Gwiazda opublikowała też zdjęcie na Instagramie, na którym wraz z partnerem i córeczką pozuje na tle nowego domu. Halejcio trzyma na nim tort i… klucze do nowego lokum! Oto komentarz, którym opatrzyła post:

Kolejny nowy etap w naszym życiu #mojarodzina #mojdomtowy 😘 #nowyetap #przeprowadzka #szczesliwa #naszdom

Zobacz także: Jak w Warszawie mieszka Klaudia Halejcio? Ten apartament robi wrażenie!

Klaudia Halejcio w nowym domu
Fot. Instagram: @klaudiahalejcio

Ile kosztował dom Klaudii Halejcio?

Aktorka oczywiście nie zdradziła ile warta jest nowa nieruchomość, ale portal Pudelek dotarł do informacji dotyczących nowego rodzinnego gniazdka Klaudii Halejcio. Nowoczesna rezydencja ma około 500 m2 i położona jest na terenie warszawskiego Ursynowa. Para musiała za nią zapłacić podobno aż 9 mln złotych! W tej cenie mają jednak ogromny salon, kuchnię, cztery sypialnie, łazienki, a także... salę kinową, siłownię, saunę i basen! No i oczywiście ogromny teren. Myślicie, że dom Klaudii Halejcio jest wart swojej ceny?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.