Klaudia El Dursi kupiła mieszkanie 2020
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Klaudia El Dursi kupiła nowe mieszkanie! Wnętrze będzie luksusowe!

Gwiazda opowiedziała, jak zamierza je urządzić!

Aleksandra Frankowska 15 września 2020 11:30
Klaudia El Dursi kupiła mieszkanie 2020
Fot. Instagram

Klaudia El Dursi to gwiazda, o której urodzie dyskutować można bez końca. Gwiazda w rozmowie z magazynem Party opowiedziała o nowym mieszkaniu, do którego wkrótce będzie mogła się wprowadzić. Prowadząca program Hotel Paradise 2 podkreśliła, że nie zabraknie w nim luksusowych dodatków!

Kariera Klaudii El Dursi

Popularność El Dursi zdobyła występując w ósmej edycji programu Top Model. Następnie została prowadzącą programu Hotel Paradise 2. Wystąpiła również w kilku ekranizacjach telewizyjnych, takich jak BrzydUla, Prosto w serce czy Jak się pozbyć cellulitu. Co więcej, niewiele osób wie, że była również słynną wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Jej kariera z dnia na dzień nabierała tempa, a modelka o egzotycznej urodzie coraz częściej udzielała wywiadów i pojawiała się na branżowych wydarzeniach.

Klaudia El Dursi prywatnie

Gwiazda prywatnie jest mamą dwóch chłopców – Dawida i Jasia. Od kilku lat jest również w stałym związku z ojcem najmłodszego syna. Ma także własną firmę. Innymi słowy, poza kamerami prowadzi spokojne i poukładane życie, którego mogłaby pozazdrościć jej niejedna gwiazda.

Klaudia El Dursi o nowym mieszkaniu

Wysokie zarobki sprawiły, że prezenterka postanowiła kupić nowy apartament dla siebie i swojej rodziny. Znacznie większe mieszkanie już niedługo będzie wyremontowane, a Klaudia wraz z bliskimi będzie mogła się do niego wprowadzić. W rozmowie z Party wspomniała, że wnętrza zamierza urządzić w bardzo nowoczesnym, designerskim stylu. Nie zabraknie jej ulubionych kolorów – beżu, brązu i bieli, koniecznie w wydaniu naturalnym. Gwiazda zdradziła również, że w nowym lokum będzie miała aż trzy łazienki. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia jej nowych, luksusowych wnętrz! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To już dziś 🧡 Za chwilkę rusza II edycja Hotelu Paradise 🔥 @hotelparadise.tvn7 @tvn.7

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay at home , and feel sexy 💙

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥥

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ohh tak to ja lubię ..😏 #ciszaprzedburza

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.