Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
domy gwiazd

Klaudia El Dursi pokazała dom! Wnętrza urządziła w stylu glamour…

Zainspiruj się pomysłami gwiazdy na aranżację wnętrz!

Redakcja VIVA! 6 marca 2021 15:30
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Popularność El Dursi zdobyła, występując w ósmej edycji programu Top Model. Potem została prowadzącą programu Hotel Paradise 2. Wystąpiła również w kilku telewizyjnych hitach, takich jak BrzydUla, Prosto w serce czy Jak się pozbyć cellulitu. Ciekawe jest, że w swojej karierze była także słynną wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Piękna modelka o egzotycznej urodzie teraz ma liczne grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 660 tysięcy followersów! To właśnie tu publikuje zdjęcia z prywatnego życia.

Jak mieszka gwiazda? Niedawno El Dursi w rozmowie z magazynem Party opowiedziała o nowym mieszkaniu, do którego wkrótce będzie mogła się wprowadzić. Prowadząca program Hotel Paradise 2 urządzi je w luksusowy sposób! Patrząc na wnętrza, w których mieszka do tej pory, jesteśmy pewni, że nowy apartament będzie zachwycający. Klaudia stawia na elegancki styl glamour w połączeniu z szykownym minimalizmem.

Jak modelka Klaudia El Dursi urządziła swoje wnętrza?

Gwiazda, która jest mamą dwóch chłopców – Dawida i Jasia od kilku lat jest w stałym związku z ojcem najmłodszego syna. Klaudia ceni sobie chwile spędzane  w domu z najbliższymi, a jej dom urządzony jest w piękny sposób. Klaudia El Dursi z rodziną mieszka w Bydgoszczy.

Prezenterka i modelka otacza się ponadczasowymi kolorami - lubi beże, brąz i biel, koniecznie w wydaniu naturalnym. W jej wnętrzach mnóstwo też neutralnej szarości, która doskonale komponuje się z kolorami ziemi.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?