Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
domy gwiazd

Klaudia El Dursi pokazała dom! Wnętrza urządziła w stylu glamour…

Zainspiruj się pomysłami gwiazdy na aranżację wnętrz!

Redakcja VIVA! 6 marca 2021 15:30
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Klaudia El Dursi to jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. Popularność El Dursi zdobyła, występując w ósmej edycji programu Top Model. Potem została prowadzącą programu Hotel Paradise 2. Wystąpiła również w kilku telewizyjnych hitach, takich jak BrzydUla, Prosto w serce czy Jak się pozbyć cellulitu. Ciekawe jest, że w swojej karierze była także słynną wodzianką u Kuby Wojewódzkiego. Piękna modelka o egzotycznej urodzie teraz ma liczne grono fanów. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 660 tysięcy followersów! To właśnie tu publikuje zdjęcia z prywatnego życia.

Jak mieszka gwiazda? Niedawno El Dursi w rozmowie z magazynem Party opowiedziała o nowym mieszkaniu, do którego wkrótce będzie mogła się wprowadzić. Prowadząca program Hotel Paradise 2 urządzi je w luksusowy sposób! Patrząc na wnętrza, w których mieszka do tej pory, jesteśmy pewni, że nowy apartament będzie zachwycający. Klaudia stawia na elegancki styl glamour w połączeniu z szykownym minimalizmem.

Jak modelka Klaudia El Dursi urządziła swoje wnętrza?

Gwiazda, która jest mamą dwóch chłopców – Dawida i Jasia od kilku lat jest w stałym związku z ojcem najmłodszego syna. Klaudia ceni sobie chwile spędzane  w domu z najbliższymi, a jej dom urządzony jest w piękny sposób. Klaudia El Dursi z rodziną mieszka w Bydgoszczy.

Prezenterka i modelka otacza się ponadczasowymi kolorami - lubi beże, brąz i biel, koniecznie w wydaniu naturalnym. W jej wnętrzach mnóstwo też neutralnej szarości, która doskonale komponuje się z kolorami ziemi.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.