Kim Kardashian SKKN akcesoria do wnetrz rzeczy dekorowanie wnetrza
Fot. Instagram: @kimkardashian
wnętrza

Kim Kardashian rusza z kolekcją akcesoriów do wnętrz swojej marki SKKN!

Będzie kolejny sukces? A może to nietrafiony pomysł?

Redakcja VIVA! 7 października 2022 16:30
Kim Kardashian SKKN akcesoria do wnetrz rzeczy dekorowanie wnetrza
Fot. Instagram: @kimkardashian

Kim Kardashian właśnie wypuściła nową linię akcesoriów do domu pod swoją marką SKKN by Kim. Co wchodzi w skład kolekcji?  W ofercie póki co dostępne są jedynie akcesoria łazienkowe. Wszystkie mają charakterystyczny, minimalistyczny design. Doskonale wpisałyby się w ultraproste wnętrza rezydencji Kardashian, ale sprawdzą się też w domach o nieco bardziej zróżnicowanym wystroju. Kolekcja wykonana jest z betonu, a każdy jej element występuje w szaro-beżowym kolorze. Ile kosztują rzeczy z nowej linii SKKN by Kim?

ZOBACZ TAKŻE: Jaki jest sekret minimalistycznego stylu Kim Kardashian?

Linia akcesoriów do wnętrz od Kim Kardashian

Pudełko na chusteczki higieniczne kosztuje 89 dolarów, taca i pojemniczek kosztują po 65 dolarów. Najdroższy jest kosz na śmieci - jego cena to 129 dolarów. Zestaw pięciu elementów ma cenę 355 dolarów. Cała kolekcja akcesoriów nawiązuje do opakowań kosmetyków SKKN by Kim: „Kiedy projektowałam opakowanie dla mojej linii pielęgnacyjnej SKKN by Kim, czerpałam inspirację z rzeźby betonowej i różnych odcieni kamienia. Wiedziałam, że chcę uzupełnić moją kolekcję pielęgnacyjną o akcesoria do domu, zaprojektowane tak, aby eksponować moje produkty i nadać domowi nowoczesnej, minimalistycznej elegancji. Projektując tę kolekcję, chciałam przenieść monochromatyczne elementy wystroju wnętrz z mojego domu do innych. Jestem podekscytowana, że mogę podzielić się tą kolekcją ze wszystkimi”, powiedziała Kim o nowościach, które wprowadza na rynek.

Kim Kardashian SKKN akcesoria do wnetrz rzeczy
Fot. Instagram: @kimkardashian

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?