Minimalistyczne wnętrza wyglądają jak dom Kim i Kanye

Barbara Łubko 18 kwietnia 2019 13:15

Dom Kim Kardashian i Kanye Westa w kalifornijskim Hidden Hills zaskakuje. Wnętrza są minimalistyczne, w całości urządzone na biało. W domu prawie nie ma mebli. W  wywiadzie dla amerykańskiego wydania magazynu Vogue Kim nazwała rezydencję „minimalistycznym klasztorem” i zdradziła, że za projekt domu odpowiedzialny jest Kanye i ceniony architekt wnętrz Axel Vervoordt. Jak się okazuje, to nie jedyny projekt architektoniczny, nad którym pracował West!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kinda missing blonde hair

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Domy dla ubogich proejktu Kanye Westa

W zeszłym roku Kanye ruszył z nową marką Yeezy Home. Wtedy na Twiterrze ogłosił „Uruchamiamy dział architektury Yeezy o nazwie Yeezy Home. Szukamy architektów i projektantów przemysłowych, którzy chcą ulepszyć świat”. Widać raperowi udało się skompletować zespół kreatywny, bo pierwsze projekty domów dla ubogich Yeezy Home opublikował na swoim instagramowym profilu designer (i zarazem kuzyn Kanye Westa) Jalil Peraza. Szybko obiegły świat. Yeezy Home to program mieszkaniowy dla osób o niskich dochodach. Domy wykonane mają być z prefabrykowanego betonu. Patrząc na projekty, ich styl do złudzenia przypomina rezydencję Kim i Kanye! Chcielibyście zamieszkać w takim domu?  

1/4
Jak mieszka Kanye West? Podbne domy projektuje
Copyright @Image Jalil Peraza via hypebeast.com
1/4

Surowy minimalizm sprawia, że projekt prezentuje się elegancko.

2/4
Wnętrza domów, które proejktuje Kanye West
Copyright @Image Jalil Peraza via hypebeast.com
2/4

Wnętrza wyglądają na przestronne i dobrze doświetlone.

3/4
Kanye West proejktuej domy dla ubogich - zobacz projekt
Copyright @Image Jalil Peraza via hypebeast.com
3/4

Podłogi oczywiście wykonane są z betonu.

4/4
Minimalistyczne  projekty domów Kanye West
Copyright @Image Jalil Peraza via hypebeast.com
4/4

Przestrzeń do przechowywania wkomponowana jest w ultraproste wnętrza.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.