domy gwiazd

Kanye West projektuje designerskie domy dla ubogich!

Minimalistyczne wnętrza wyglądają jak dom Kim i Kanye

Barbara Łubko 18 kwietnia 2019 13:15

Dom Kim Kardashian i Kanye Westa w kalifornijskim Hidden Hills zaskakuje. Wnętrza są minimalistyczne, w całości urządzone na biało. W domu prawie nie ma mebli. W  wywiadzie dla amerykańskiego wydania magazynu Vogue Kim nazwała rezydencję „minimalistycznym klasztorem” i zdradziła, że za projekt domu odpowiedzialny jest Kanye i ceniony architekt wnętrz Axel Vervoordt. Jak się okazuje, to nie jedyny projekt architektoniczny, nad którym pracował West!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kinda missing blonde hair

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Domy dla ubogich proejktu Kanye Westa

W zeszłym roku Kanye ruszył z nową marką Yeezy Home. Wtedy na Twiterrze ogłosił „Uruchamiamy dział architektury Yeezy o nazwie Yeezy Home. Szukamy architektów i projektantów przemysłowych, którzy chcą ulepszyć świat”. Widać raperowi udało się skompletować zespół kreatywny, bo pierwsze projekty domów dla ubogich Yeezy Home opublikował na swoim instagramowym profilu designer (i zarazem kuzyn Kanye Westa) Jalil Peraza. Szybko obiegły świat. Yeezy Home to program mieszkaniowy dla osób o niskich dochodach. Domy wykonane mają być z prefabrykowanego betonu. Patrząc na projekty, ich styl do złudzenia przypomina rezydencję Kim i Kanye! Chcielibyście zamieszkać w takim domu?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.