minimalistyczny styl kim kardashian stylizacja
Fot. NINO/GC Images/Getty Images
stylizacje gwiazd

Jaki jest sekret minimalistycznego stylu Kim Kardashian?

Gwiazda lansuje nowy trend!

Redakcja VIVA! 27 czerwca 2022 17:30
minimalistyczny styl kim kardashian stylizacja
Fot. NINO/GC Images/Getty Images

Influencerka, bizneswoman, gwiazda reality show, projektantka, twórczyni linii kosmetyków - Kim Kardashian to prawdziwa trendsetterka, a wszystko czego się dotyka zamienia w złoto. Jej styl ubierania fascynuje miliony kobiet na świecie. To, co nosi Kim w mgnieniu oka staje się hitem i inspiruje kolekcje popularnych marek. Od kilku lat Kim słynie z charakterystycznych looków - podkreślające figurę ubrania, body, obcisłe spódnice to tylko niektóre elementy jej stylu. Na uwagę zasługuje też kolorystyka jej stylizacji i… niechęć Kim do przeładowywania strojów akcesoriami. Kim jest fanką minimalizmu i stawia na monochromatyczne stylizacje.

ZOBACZ TAKŻE: Kim Kardashian lansuje nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry SKKN by KIM

Minimalistyczny styl Kim Kardashian - tak gwiazda wygląda w 2022 roku

Kardashian zdradziła w jednym z wywiadów, jakie kolory odpowiadają jej najbardziej: „Lubię neutralne odcienie. Całą moją inspiracją (dla nowej marki kosmetyków Skkn) były rzeźby z betonu, różne odcienie kamienia”. Tak, jak swoją garderobę komponuje z prostych elementów, tak samo lubi otaczać się minimalizmem we wnętrzach i koncepcji swojej nowej marki: „Zawsze lubiłam minimalistyczne odcienie i zawsze uważałam, że opakowania powinny wyglądać naprawdę dobrze w moim domu”. Ci, którzy wiedzą jak wygląda dom Kim, od razu zrozumieją, o co chodzi! W jej rezydencji w Hidden Hills wnętrza są białe, a sprzęty ograniczone do minimum.

Jakie kolory Kim lubi najbardziej? Obecnie to połączenie szarości i beżu - Kim określa je mianem „greige”. Takie są też jej ostatnie stylizacje. Podkreślające figurę ubrania i „kosmiczne” dodatki (w minimalnej ilości) tworzą futurystyczny look.

CZYTAJ TEŻ: Mieszka w pałacu, a właśnie kupiła jeden z najbrzydszych domów w Los Angeles!

minimalistyczny styl kim kardashian rozowy look
Fot. MEGA/GC Images/Getty Images

minimalistyczny styl kim kardashian
Fot. NINO/GC Images/Getty Images

minimalistyczny styl kim kardashian szary look
Fot. NINO/GC Images/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.