show-kardashianow-znika-z-anteny-kim-khloe-kylie-reality-tv-program-znika-z-anteny-6
Fot. mat. prasowe
o tym się mówi

Koniec show „Z kamerą wśród Kardashianów”! Kim Kardashian ogłosiła decyzję!

Dlaczego słynny program znika z telewizji po 14 latach? Dla kogo stał się niewygodny?

Redakcja VIVA! 9 września 2020 13:30
show-kardashianow-znika-z-anteny-kim-khloe-kylie-reality-tv-program-znika-z-anteny-6
Fot. mat. prasowe

To prawdziwa sensacja! Kim Kardashian West ogłosiła wczoraj na swoim profilu na Instagramie, że słynny reality show jej rodziny „Keeping up with the Kardashians” zakończy się po ostatnim 20. sezonie w przyszłym roku po 14 latach na antenie! Jaki jest powód tej decyzji? Czy prawdą jest, że problemy małżeńskie Kim i Kanye Westa sprawiają, że rodzina nie może pozwolić sobie na dalsze zapraszanie pod swój dach kamer?

„Z kamerą wśród Kardashianów” - koniec ery reality show?

KUWTK miał swoją premierę w 2007 roku i szybko stał się popkulturową sensacją. I choć programy typu reality show istniały wcześniej (sama Kim była asystentką Paris Hilton - gwiazdy, która w latach 2000. występowała w jednym z takich show), to właśnie „Keeping up with the Kardashians” stało się przebojem, który przyćmił wszystkie inne.  Możliwe jednak, że po 14 latach ta formuła się zużyła, a telewizja potrzebuje nowego zastrzyku energii i nowych pomysłów. Jedno jest pewne - show dało początek nowemu rodzajowi sławy, zrodzonej z reality TV i było punktem wyjścia dla stworzenia imperium biznesowego całej rodziny Kardashianów.

show-kardashianow-znika-z-anteny-kim-khloe-kylie-2
Fot. Getty Images

Kim Kardashian ogłasza koniec show, co mówią jej siostry?

Kim podzieliła się z fanami informacją o zakończeniu show na swoim profilu na Instagramie. Jej siostry chwilę później opublikowały to samo oświadczenie. Jak brzmi treść informacji dla fanów i mediów na całym świecie?

„Z ciężkim sercem podjęliśmy trudną decyzję jako rodzina, aby pożegnać się z „Keeping up with the Kardashians”. Po 14 latach, 20 sezonach, setkach odcinków i licznych spin-offach, jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy obserwowali nas przez ten cały okres - przez dobre i złe czasy, szczęście, łzy i wiele związków i dzieci. Na zawsze będziemy pielęgnować wspaniałe wspomnienia i znajomości z ludźmi, których spotkaliśmy po drodze”, napisała Kim w emocjonalnym wpisie. Co więcej gwiazda podała dokładne info, kiedy show dobiegnie końca:


Nasz ostatni sezon zostanie wyemitowany na początku przyszłego roku w 2021 roku.


„Bez „Keeping up with the Kardashians” nie byłbym tu, gdzie jestem dzisiaj. Jestem niesamowicie wdzięczna wszystkim, którzy obserwowali i wspierali mnie i moją rodzinę przez ostatnie 14 niesamowitych lat. Ten program uczynił nas tym, kim jesteśmy i na zawsze pozostanę dłużna u każdego, kto odegrał rolę w kształtowaniu naszej kariery i zmienianiu naszego życia”, zakończyła Kardashian.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To our amazing fans - It is with heavy hearts that we’ve made the difficult decision as a family to say goodbye to Keeping Up with the Kardashians. After what will be 14 years, 20 seasons, hundreds of episodes and numerous spin-off shows, we are beyond grateful to all of you who’ve watched us for all of these years – through the good times, the bad times, the happiness, the tears, and the many relationships and children. We’ll forever cherish the wonderful memories and countless people we’ve met along the way. Thank you to the thousands of individuals and businesses that have been a part of this experience and, most importantly, a very special thank you to Ryan Seacrest for believing in us, E! for being our partner, and our production team at Bunim/Murray, who’ve spent countless hours documenting our lives. Our last season will air early next year in 2021. Without Keeping Up with The Kardashians, I wouldn’t be where I am today. I am so incredibly grateful to everyone who has watched and supported me and my family these past 14 incredible years. This show made us who we are and I will be forever in debt to everyone who played a role in shaping our careers and changing our lives forever. With Love and Gratitude, Kim

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Droga ku sławie: Kim Kardashian i siostry budują fortunę

Kim dobrze wie, jaką rolę odgrał program w jej karierze. Na początku emisji show nazwisko Kardashian było znane niewielu osobom. Początkowo program skupiał się na Kris Kardashian i jej córkach, Kim, Kourtney i Khloé, ich związkach i biznesowych aspektach ich działalności (w tamtych czasach dziewczyny prowadziły butik z ubraniami). W kolejnych sezonach w show coraz częściej zaczęły pojawiać się przyrodnie siostry Kim Kendall i Kylie Jenner. Ojciec Kendall i Kylie, olimpijczyk Bruce Jenner, również stał się gwiazdą serialu, szczególnie w okresie transformacji w Caitlyn Jenner. Z biegiem lat rodzina wykorzystała swoją sławę do zebrania fortuny. Nic więc dziwnego, że siostry z szacunkiem i nostalgią wypowiadają się o zakończonym show. W odpowiedzi na wiadomość Kim, Khloé, opublikowała swój komentarz: „Jestem tak wdzięczna wszystkim, którzy nas wspierali i byli z nami przez cały czas."
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i 💛 lakes

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tb🖤🖤❤️

Post udostępniony przez Kylie 🤍 (@kyliejenner)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.