Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka
Domy gwiazd

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza swojego pięknego domu!

Jest bardzo industrialne!

Aleksandra Frankowska 24 czerwca 2021 18:27
Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka

Gwiazdy coraz częściej wybierają życie z dala od zgiełku miasta. Jedną z nich jest Katarzyna Glinka, która nie mieszka w centrum Warszawy. Wnętrza swojego pięknego domu chętnie pokazuje na swoim Instagramie, gdzie przybywa jej fanów. Industrialny styl, który widzimy w pokojach, to zdecydowanie najnowsze trendy. Widać, że gwiazda czuje się tam doskonale. Jak mieszka Katarzyna Glinka?

Czytaj też: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza swojego domu

Na Instagramie aktorki często można znaleźć wiele zdjęć prezentujących wnętrza jej domu. Widać na nich także chwile spędzone z rodziną. Dom, w którym obecnie mieszka Kasia Glinka jest naprawdę niesamowity, chociaż aktorka już niedługo planuje przeprowadzkę do jeszcze większego.

My jednak zachwycamy się wnętrzami obecnego. W kuchni punktem centralnym jest ceglana ściana, która podkreśla charakter tego miejsca. Do tego, aktorka wybrała również masywny stół z surowego drewna, który idealnie pasuje do reszty elementów. Jako dekoracje służą metalowe lampy i białe szafki kuchenne.

Zobacz też: Katarzyna Glinka z rodziną zamieszkała w Hiszpanii. Zrobiła to... dla swoich dzieci!

W salonie zaś jest bardzo przytulnie. Widzimy przede wszystkim kominek, symbol domowego ogniska. Aktorka uwielbia wygrzewać się przy nim w chłodniejsze dni. Szara narożna sofa z ozdobnymi poduszkami i kawowy stolik z drewnianym blatem są świetnym uzupełnieniem tego wnętrza.

Jak Wam się podoba industrialny styl w domu Kasi Glinki? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.