Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka
Domy gwiazd

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza swojego pięknego domu!

Jest bardzo industrialne!

Aleksandra Frankowska 24 czerwca 2021 18:27
Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka

Gwiazdy coraz częściej wybierają życie z dala od zgiełku miasta. Jedną z nich jest Katarzyna Glinka, która nie mieszka w centrum Warszawy. Wnętrza swojego pięknego domu chętnie pokazuje na swoim Instagramie, gdzie przybywa jej fanów. Industrialny styl, który widzimy w pokojach, to zdecydowanie najnowsze trendy. Widać, że gwiazda czuje się tam doskonale. Jak mieszka Katarzyna Glinka?

Czytaj też: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Katarzyna Glinka pokazała wnętrza swojego domu

Na Instagramie aktorki często można znaleźć wiele zdjęć prezentujących wnętrza jej domu. Widać na nich także chwile spędzone z rodziną. Dom, w którym obecnie mieszka Kasia Glinka jest naprawdę niesamowity, chociaż aktorka już niedługo planuje przeprowadzkę do jeszcze większego.

My jednak zachwycamy się wnętrzami obecnego. W kuchni punktem centralnym jest ceglana ściana, która podkreśla charakter tego miejsca. Do tego, aktorka wybrała również masywny stół z surowego drewna, który idealnie pasuje do reszty elementów. Jako dekoracje służą metalowe lampy i białe szafki kuchenne.

Zobacz też: Katarzyna Glinka z rodziną zamieszkała w Hiszpanii. Zrobiła to... dla swoich dzieci!

W salonie zaś jest bardzo przytulnie. Widzimy przede wszystkim kominek, symbol domowego ogniska. Aktorka uwielbia wygrzewać się przy nim w chłodniejsze dni. Szara narożna sofa z ozdobnymi poduszkami i kawowy stolik z drewnianym blatem są świetnym uzupełnieniem tego wnętrza.

Jak Wam się podoba industrialny styl w domu Kasi Glinki? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?