Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Glinka z rodziną zamieszkała w Hiszpanii. Zrobiła to... dla swoich dzieci!

Gwiazda opowiedziała o szczegółach przeprowadzki

Rafał Kowalski 16 grudnia 2020 07:44
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka jest szczęśliwą partnerką i mamą dwóch synów – ośmioletniego Filipa i półrocznego Leo. Aktorka, która niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, zaskoczyła niedawno obserwatorów jej Instagrama. Ku zdumieniu internautów artystka podzieliła się wieloma zdjęciami ze słonecznej Teneryfy. Okazuje się, że rodzina 43-latki chwilowo zamieszkała w Hiszpanii. Na jak długo?

Katarzyna Glinka zamieszkała na południu Europy

Robert Gawliński, Agnieszka Włodarczyk i… Katarzyna Glinka – grono gwiazd, które w czasie pandemii postanowiły zamieszkać poza Polską poszerza się. Aktorka poinformowała o swojej decyzji tydzień temu na Instagramie. „Zawsze marzyłam o tym, żeby zamieszkać w Hiszpanii. To jest nasze drugie podejście w ostatnim czasie. Mówią, że marzenia się spełniają zwłaszcza, jeśli się im pomaga”, napisała znana z Barw szczęścia i Daleko od noszy artystka.

Większość wielbicieli talentu Kasi Glinki przyjęła powyższą wiadomość z zachwytem. Doceniono odwagę i determinację gwiazdy. Ktoś jednak zasugerował że nie jest to odpowiedzialne zachowanie, ponieważ nie wiadomo czy w każdym momencie będzie ze względu na pandemię możliwy powrót do Polski. Mama dwóch synów odpowiedziała. „Można żyć lękiem i nie wychodzić z domu. A można próbować zachować skrawki normalności. Dzięki takim wyjazdom naprawdę, uwierz mi, przestajesz się bać i po prostu żyjesz”, czytamy na Instagramie. "Pani jak rozumiem uważa, że to niebezpieczne - dlatego Pani tego nie robi. Jednak proszę nie oceniać decyzji innych", dodała dalej aktorka.

Dlaczego 43-latka od dłuższego czasu pragnęła zamieszkać poza Polską? Dla swoich synów… „A dzieci biegają i biegają bez końca... myślę o ich przyszłości. Wierzę, że będą żyli w bezpiecznym i mądrze zarządzanym kraju”, podpisała jedno ze zdjęć Katarzyna Glinka i dodała kilka hashtagów takich jak #strajkklimatyczny, #wolność czy #strajkkobiet. Widać, że kwestie wolnego wyboru, demokracji i ochrony środowiska są gwieździe bliskie. Z kolei życie na Teneryfie nie okazało się takie trudne nawet podczas trwającego roku szkolnego. Ulubienica publiczności przyznała w jednym z komentarzy, że starszy syn normalnie uczestniczy w lekcjach online.

Życzymy, by ekscytacja i radość ze spełniania marzenia trwały jak najdłużej. Na razie aktorka nie zdradziła, kiedy zamierza wrócić do kraju i czy w ogóle... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.