kasia-tusk-w-marynarce-mle
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl
o tym się mówi

Kasia Tusk pokazała ciążowy brzuszek na zdjęciu?

Czy gwiazda w ten sposób postanowiła potwierdzić informację o drugiej ciąży?

Redakcja VIVA! 3 czerwca 2021 16:29
kasia-tusk-w-marynarce-mle
Fot. Instagram: @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk, autorka bloga MakeLifeEasier.pl to jedna z najbardziej znanych influencerek w Polsce. Kasia dzięki swoim wpisom o stylu, kuchni czy urządzaniu wnętrz inspiruje tysiące kobiet. To jednak nie wszystko, odkąd w styczniu 2019 roku została mamą Liliany, na jej blogu pojawiają się wpisy, które są źródłem wiedzy dla obecnych i przyszłych mam - Kasia od czasu do czasu pisze też sprawach, które interesują ją jako młodą mamę. Córeczka Kasi ma już dwa latka, a rodzina Kasi i jej męża Stanisława Cudnego za chwilę prawdopodobnie się powiększy! Plotki o drugiej ciąży pojawiły się już jakiś czas temu, choć sama Tusk do tej pory nie potwierdziła ciąży. Czy teraz zrobiła to w niemy sposób poprzez publikację zdjęcia na Instagramie?

Kasia Tusk znowu zostanie mamą? Pokazała zdjęcie na Instagramie

Zobacz także: Katarzyna Tusk na pięknych zdjęciach z córeczką i mężem. Już dawno nie pokazała tak wiele!​​​​​​​

Kasia z fanami komunikuje się przez swojego bloga oraz profil makelifeeasier_pl na Instagramie, który followuje już ponad 390 tysięcy obserwatorów. Tusk bardzo rzadko zdradza szczegóły z prywatnego życia. Niektóre informacje przemyca dyskretnie na blogu - niedawno opublikowała zdjęcie ze starego domu (ewidentnie przed remontem), które może sugerować, że razem z mężem czeka ją niedługo przeprowadzka do nowego lokum… Tym bardziej, że jeśli rodzina Kasi się powiększy, to obecne mieszkanie może być za ciasne dla czterech osób. A plotki o drugiej ciąży Kasi nie cichną. Podsycają je nowe zdjęcia, które Tusk opublikowała. Czy w ślicznej biało-czarnej sukience w kratę widać ciążowy brzuszek?

Zobacz także: Sypialnia Kasi Tusk to prawdziwy designerski majstersztyk!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.