julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa
domy gwiazd

Julia Wieniawa remontuje nowe mieszkanie! W środku zaskakuje jedna rzecz…

To prawdziwy luksus…

Redakcja VIVA! 20 listopada 2020 10:30
julia-wieniawa-mieszkanie-remont-6julia-wieniawa-mieszkanie-remont-11
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Aktorka Julia Wieniawa jakiś czas temu kupiła duży apartament w Warszawie, który podobno kosztował aż 1,5 miliona złotych. Prace remontowe trwają już od jakiegoś czas, a mieszkanie powoli nabiera kształtu. Wnętrza będą urządzone w modny i zarazem bardzo szykowny sposób.

Nowy apartament Julii Wieniawy

Mieszkanie, które Julia Wieniawa kupiła w Warszawie jest naprawdę duże. To zresztą nie pierwsza nieruchomość, w którą zainwestowała gwiazda - Wieniawa, która niedawno wystartowała z własną marką odzieżową mądrze inwestuje w nieruchomości, które jak wiadomo uchodzą za pewną i bezpieczną lokatę kapitału.

Ten apartament Julia przygotowuje dla siebie, a postęp prac remontowych chętnie dokumentuje na swoim profilu na Instagramie. Taras podobno ma jej pomóc urządzić fotograf Marcin Tyszka, który jest znanym miłośnikiem roślin. Możemy więc mieć pewność, że taras Wieniawy będzie przypominał prawdziwą dżunglę. A jak wyglądają wnętrza? Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy na najwyższym piętrze. Większość pomieszczeń jest prawie gotowa. Kuchnia jest już na ostatnim etapie wykończenia. Julia musi tylko zdecydować, jaki kolor ścian wybrać.

Nowoczesny układ mieszkania sprawia, że jest ono bardzo przestronne.  Kuchnia łączy się z salonem, w którym aktorka zdecydowała się w ostatniej chwili na zmianę podłogi, szara okazała się zbyt smutna. W salonie zachwyca też wielki żyrandol w stylu Bali.

Prawdziwym luksusem w domu Wieniawy będzie… domowa siłownia. To wymarzone miejsce do treningu, które zostało zaprojektowane perfekcyjnie - duże okna, lustra i listwa oświetleniowa uprzyjemnią trening.

julia-wieniawa-mieszkanie-remont-2
Fot. Instagram: @juliawieniawa

Julia Wieniawa pokazala remont mieszkania
Fot. Instagram

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.