Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Joanna Przetakiewicz udekorowała swoją willę na Wielkanoc 2021!

Jak zwykle, ozdoby zachwycają swoim kunsztem!

Aleksandra Frankowska 2 kwietnia 2021 11:27
Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz słynie z wyrafinowanego gustu i zamiłowania do przepięknych, stylowych wnętrz. Na swoim Instagramie chętnie chwali się nowymi dodatkami, które aranżuje w domowej przestrzeni. Okres świąt zawsze jest u niej magiczny. Wrażenie zrobiła czerwona choinka, którą Przetakiewicz wraz z mężem Rinke Rooyensem ustawili w swoim przepięknym domu w Konstancinie na Boże Narodzenie 2020. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania uwielbia dekoracje i pokazała już zdjęcia tych wielkanocnych. Na 2021 rok wybrała kolor lila, a jej pomysł może zaskoczyć niejedną osobę! Na zdjęciach można też zobaczyć jej niesamowitą willę, która została wystawiona na sprzedaż!

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Joanna Przetakiewicz pokazała dekoracje wielkanocne 2021

Przetakiewicz od lat prowadzi dom mody La Mania, a jej wyczucie stylu naśladują kobiety z całej Polski. Bajkowy ślub gwiazdy z Rinke Rooyensem, który odbył się jesienią 2020 roku w Grecji śledziło tysiące fanów. Jej dom jest również uosobieniem stylu, mody i najnowszych trendów, a każdy element jest mocno przemyślany. Tegoroczne dekoracje wielkanocne 2021 w domu Przetakiewicz są niezwykłe. Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak udekorowała wielkanocny stół. Nie zabrakło jej porcelany w paski oraz fioletowych jajeczek.

To kolor przewodni ozdób Przetakiewicz na Wielkanoc 2021. Na stole nie zabrakło również świec oraz niewielkich szklanych naczyń wypełnionych bukszpanem. Widać również gigantyczne różowe jajka!

Zobacz również: Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament na Żoliborzu!

Kochani CZEŚĆ! U mnie już świątecznie. Jak Wam się podoba? Jutro pokażę Wam drugi pomysł. U Was też już szykowanie Wielkanocy?

Jak Wam się podobają dekoracje Joanny Przetakiewicz? 

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.