Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Joanna Przetakiewicz udekorowała swoją willę na Wielkanoc 2021!

Jak zwykle, ozdoby zachwycają swoim kunsztem!

Aleksandra Frankowska 2 kwietnia 2021 11:27
Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz słynie z wyrafinowanego gustu i zamiłowania do przepięknych, stylowych wnętrz. Na swoim Instagramie chętnie chwali się nowymi dodatkami, które aranżuje w domowej przestrzeni. Okres świąt zawsze jest u niej magiczny. Wrażenie zrobiła czerwona choinka, którą Przetakiewicz wraz z mężem Rinke Rooyensem ustawili w swoim przepięknym domu w Konstancinie na Boże Narodzenie 2020. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania uwielbia dekoracje i pokazała już zdjęcia tych wielkanocnych. Na 2021 rok wybrała kolor lila, a jej pomysł może zaskoczyć niejedną osobę! Na zdjęciach można też zobaczyć jej niesamowitą willę, która została wystawiona na sprzedaż!

Czytaj też: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Joanna Przetakiewicz pokazała dekoracje wielkanocne 2021

Przetakiewicz od lat prowadzi dom mody La Mania, a jej wyczucie stylu naśladują kobiety z całej Polski. Bajkowy ślub gwiazdy z Rinke Rooyensem, który odbył się jesienią 2020 roku w Grecji śledziło tysiące fanów. Jej dom jest również uosobieniem stylu, mody i najnowszych trendów, a każdy element jest mocno przemyślany. Tegoroczne dekoracje wielkanocne 2021 w domu Przetakiewicz są niezwykłe. Na swoim Instagramie gwiazda pokazała, jak udekorowała wielkanocny stół. Nie zabrakło jej porcelany w paski oraz fioletowych jajeczek.

To kolor przewodni ozdób Przetakiewicz na Wielkanoc 2021. Na stole nie zabrakło również świec oraz niewielkich szklanych naczyń wypełnionych bukszpanem. Widać również gigantyczne różowe jajka!

Zobacz również: Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament na Żoliborzu!

Kochani CZEŚĆ! U mnie już świątecznie. Jak Wam się podoba? Jutro pokażę Wam drugi pomysł. U Was też już szykowanie Wielkanocy?

Jak Wam się podobają dekoracje Joanny Przetakiewicz? 

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram

Joanna Przetakiewicz, ozdoby wielkanocne
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…