Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
domy gwiazd

Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament na Żoliborzu!

Cena nie jest mała… Zobacz, jak wyglądają wnętrza!

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2021 13:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz to bizneswoman i prawdziwa ikona stylu. Dyrektor kreatywna marki La Mania jest wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet, które nie tylko inspirują się jej modowymi wyborami, ale również szukają motywacji w jej słowach i działaniach. Joanna jest projektantką i osobowością telewizyjną, a także założycielką klubu Era Nowych Kobiet. Przetakiewcz jest również aktywna na profilach w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak łączy życie zawodowe z prywatnym. Gwiazda niedawno wyszła zresztą za mąż za producenta telewizyjnego Rinkego Rooyensa. Para dzieli życie na aż trzy domy. Jeden z nich znajduje się w Londynie. Drugi to willa męża Joanny w Konstancinie. Trzeci to luksusowy apartament na warszawskim Żoliborzu, który nalezy do Przetakiewicz. I to właśnie projektanta postanowiła sprzedać. 

Apartament Joanny Przetakiewicz na warszawskim Żoliborzu

Wspaniałe mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu - to elegancka i niezwykle zielona dzielnica stolicy. Oferta pojawiła się na jednym z portali nieruchomości OtoDom.pl (możecie ją zobaczyć TU). Mieszkanie ma łączną powierzchnię aż 368 metrów kwadratowych (składa się z właściwego apartamentu i mniejszego mieszkania dla pomocy domowej), a jego cena ofertowa to 9 milionów złotych! Na pewno niewiele osób może sobie na nie pozwolić, ale trzeba przyznać, że apartament urządzony jest w niezwykle gustowny sposób i jest w stanie usatysfakcjonować najbardziej wygórowane gusta. 

Apartament znajduje się w luksusowym, kameralnym, 9-piętrowym apartamentowcu położonym na warszawskim Żoliborzu. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 348 m² usytuowane jest na pierwszym piętrze eleganckiego budynku i okalają je trzy tarasy. We wnętrzach na uwagę zasługuje główna sypialnia ze spektakularną garderobą, wykończoną jasnym welurem i ogromnym pokojem kąpielowym z dużą, podświetlaną wanną. Równie wspaniale wygląda przestrzenny salon z wyjściem na taras, podzielony na część wypoczynkową z kanapami i jadalnię ze stołem na aż 12 osób.

joanna przetakiewicz sprzedaje aprtament na zoliborzu
Fot. OtoDom.pl

joanna przetakiewicz sprzedaje aprtament
Fot. OtoDom.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!