Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame
domy gwiazd

Joanna Przetakiewicz sprzedaje luksusowy apartament na Żoliborzu!

Cena nie jest mała… Zobacz, jak wyglądają wnętrza!

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2021 13:30
Joanna Przetakiewicz, Viva! 5/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/Samesame

Joanna Przetakiewicz to bizneswoman i prawdziwa ikona stylu. Dyrektor kreatywna marki La Mania jest wzorem do naśladowania dla tysięcy kobiet, które nie tylko inspirują się jej modowymi wyborami, ale również szukają motywacji w jej słowach i działaniach. Joanna jest projektantką i osobowością telewizyjną, a także założycielką klubu Era Nowych Kobiet. Przetakiewcz jest również aktywna na profilach w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje jak łączy życie zawodowe z prywatnym. Gwiazda niedawno wyszła zresztą za mąż za producenta telewizyjnego Rinkego Rooyensa. Para dzieli życie na aż trzy domy. Jeden z nich znajduje się w Londynie. Drugi to willa męża Joanny w Konstancinie. Trzeci to luksusowy apartament na warszawskim Żoliborzu, który nalezy do Przetakiewicz. I to właśnie projektanta postanowiła sprzedać. 

Apartament Joanny Przetakiewicz na warszawskim Żoliborzu

Wspaniałe mieszkanie znajduje się na warszawskim Żoliborzu - to elegancka i niezwykle zielona dzielnica stolicy. Oferta pojawiła się na jednym z portali nieruchomości OtoDom.pl (możecie ją zobaczyć TU). Mieszkanie ma łączną powierzchnię aż 368 metrów kwadratowych (składa się z właściwego apartamentu i mniejszego mieszkania dla pomocy domowej), a jego cena ofertowa to 9 milionów złotych! Na pewno niewiele osób może sobie na nie pozwolić, ale trzeba przyznać, że apartament urządzony jest w niezwykle gustowny sposób i jest w stanie usatysfakcjonować najbardziej wygórowane gusta. 

Apartament znajduje się w luksusowym, kameralnym, 9-piętrowym apartamentowcu położonym na warszawskim Żoliborzu. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 348 m² usytuowane jest na pierwszym piętrze eleganckiego budynku i okalają je trzy tarasy. We wnętrzach na uwagę zasługuje główna sypialnia ze spektakularną garderobą, wykończoną jasnym welurem i ogromnym pokojem kąpielowym z dużą, podświetlaną wanną. Równie wspaniale wygląda przestrzenny salon z wyjściem na taras, podzielony na część wypoczynkową z kanapami i jadalnię ze stołem na aż 12 osób.

joanna przetakiewicz sprzedaje aprtament na zoliborzu
Fot. OtoDom.pl

joanna przetakiewicz sprzedaje aprtament
Fot. OtoDom.pl

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?