Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez pokazała romantyczny prezent walentynkowy od Alexa!

Po kryzysie nie ma już śladu?

Aleksandra Frankowska 15 lutego 2021 15:12
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

O kryzysie w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza mówi się od kilkunastu dni. Podobno narzeczony gwiazdy dopuścił się zdrady. Wczoraj jednak J.Lo. pochwaliła się walentynkowym prezentem od ukochanego, co może oznaczać, że po kryzysie nie ma u nich śladu. Co dostała Jennifer Lopez na Walentynki 2021?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstaną?

W ostatnim czasie cały świat obiegły plotki o rzekomym romansie Rodrigueza. Mogło to wyjątkowo źle wpłynąć na J.Lo., która planuje już ślub z narzeczonym. Rzekoma kochanka Rodrigueza wydała jednak specjalne oświadczenie, że owszem – zna go osobiście – jednak ich kontakty nigdy nie były intymne. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci wokalistki i wydawała się do tej pory ogromnie szczęśliwa.

Co J.Lo. dostała na Walentynki od Alexa?

Jennifer Lopez na swój Instagram wstawiła wczoraj filmik ogromnego bukietu czerwonych róż, które symbolizują miłość. Doczepione były do niego balony w kształcie serc, a w tle rozbrzmiewała romantyczna muzyka.

Luty to nasz wyjątkowy miesiąc … nasz rocznicowy … Spotkaliśmy się ponownie 1 lutego … pierwszy raz wyszliśmy dwa dni później i od tamtej pory nie było dnia, którego byśmy nie byli razem lub żebyśmy nie rozmawiali … Sprawiasz, że się uśmiecham … Uwielbiam twoje strasznie zabawne poczucie humoru … i to, jak zawsze starasz się, aby każdy pokój, do którego wchodzisz, był bardziej radosny … Kocham cię i wszystkich co robisz dla mnie i ze mną …. jesteś moją zabawną walentynką.

Trzeba przyznać, że Rogriguez ma gest! Gwiazda była bardzo wzruszona prezentem i podkreśliła, że Alex zawsze sprawia, że się uśmiecha. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?