Jennifer Lopez
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Jennifer Lopez pokazała romantyczny prezent walentynkowy od Alexa!

Po kryzysie nie ma już śladu?

Aleksandra Frankowska 15 lutego 2021 15:12
Jennifer Lopez
Fot. Getty Images

O kryzysie w związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza mówi się od kilkunastu dni. Podobno narzeczony gwiazdy dopuścił się zdrady. Wczoraj jednak J.Lo. pochwaliła się walentynkowym prezentem od ukochanego, co może oznaczać, że po kryzysie nie ma u nich śladu. Co dostała Jennifer Lopez na Walentynki 2021?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez się rozstaną?

W ostatnim czasie cały świat obiegły plotki o rzekomym romansie Rodrigueza. Mogło to wyjątkowo źle wpłynąć na J.Lo., która planuje już ślub z narzeczonym. Rzekoma kochanka Rodrigueza wydała jednak specjalne oświadczenie, że owszem – zna go osobiście – jednak ich kontakty nigdy nie były intymne. Para wspólnie wychowuje dwójkę dzieci wokalistki i wydawała się do tej pory ogromnie szczęśliwa.

Co J.Lo. dostała na Walentynki od Alexa?

Jennifer Lopez na swój Instagram wstawiła wczoraj filmik ogromnego bukietu czerwonych róż, które symbolizują miłość. Doczepione były do niego balony w kształcie serc, a w tle rozbrzmiewała romantyczna muzyka.

Luty to nasz wyjątkowy miesiąc … nasz rocznicowy … Spotkaliśmy się ponownie 1 lutego … pierwszy raz wyszliśmy dwa dni później i od tamtej pory nie było dnia, którego byśmy nie byli razem lub żebyśmy nie rozmawiali … Sprawiasz, że się uśmiecham … Uwielbiam twoje strasznie zabawne poczucie humoru … i to, jak zawsze starasz się, aby każdy pokój, do którego wchodzisz, był bardziej radosny … Kocham cię i wszystkich co robisz dla mnie i ze mną …. jesteś moją zabawną walentynką.

Trzeba przyznać, że Rogriguez ma gest! Gwiazda była bardzo wzruszona prezentem i podkreśliła, że Alex zawsze sprawia, że się uśmiecha. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.