ogrod-w-domu-rodzicow-malgorzaty-rozenek-majdan-jak-mieszka-1
Fot. Instagram: @m_rozenek
domy gwiazd

Jak mieszkają rodzice Malgorzaty Rozenek-Majdan? Ogród zachwyca…

Gwiazda wybrała się z mężem w odwiedziny do najbliższych!

Redakcja VIVA! 18 maja 2020 18:30
ogrod-w-domu-rodzicow-malgorzaty-rozenek-majdan-jak-mieszka-1
Fot. Instagram: @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan już niedługo zostaną rodzicami. Ostatnie chwile przed porodem spędzają w rodzinnym gronie. W niedzielę wybrali się na obiad do rodziców Małgorzaty, Zofii i Stanisława Kostrzewskich. O wyprawie do teściów Radosław poinformował na swoim Instagramie, publikując zdjęcie z samochodu: „W drodze do Teściów 😋 będzie smacznie 😁”, napisał w opisie do posta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W drodze do Teściów 😋 będzie smacznie 😁

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Dom rodziców Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nie musieliśmy długo czekać na zdjęcia ze spotkania. Małgosia opublikowała na Instagramie post z rodzinnego obiadu. Małgosia na zdjęciach pokazała swoich synów i… ogród rodziców. Trzeba przyznać, że jest piękny! Nic dziwnego, że to właśnie w domu rodziców Małgosia i Radek postanowili spędzić niedzielne popołudnie.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moje wszystko... kocham Ich ❤️ #familytime

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan

Piękne zdjęcia Małgosia opatrzyła uroczym komentarzem: „Moje wszystko... kocham Ich ❤️ #familytime”. O kim tak napisała? Oczywiście o mężu, swoich rodzicach i o synach Stanisławie i Tadeuszu. Stanisław ma już 14 lat, a Tadeusz - 9. Chłopcy niedługo będą mieli rodzeństwo. Małgosia, której ciążowy brzuszek jest już bardzo duży, wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko z mężem Radkiem Majdanem. Para długo walczyła, żeby zajść w ciążę. Nietrudno więc domyślić się, jak wielką radość sprawia im czas ciąży i oczekiwania na potomka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już nie mogę się doczekać, tego co przyniesie przyszłość 🤱 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.