Mieszkanie Karoliny Gorczycy
Domy gwiazd

Jak mieszka Karolina Gorczyca? Aktorka pokazała wnętrza!

Minimalizm przeplata się z nowoczesnością!

Aleksandra Frankowska 14 marca 2021 13:27
Mieszkanie Karoliny Gorczycy

Karolina Gorczyca kończy dziś 36 lat. Aktorka ma na swoim koncie wiele ciekawych ról filmowych, między innymi w Miłość na wybiegu, Skrzydlate świnie czy Huśtawka. Jej urodą zachwycać można się bez końca, a mieszkanie, którego wnętrza pokazuje na swoim Instagramie chciałby mieć każdy. W wystroju wnętrz postawiła na minimalizm i prostotę, ale także nowoczesność. Jak mieszka Karolina Gorczyca?

Karolina Gorczyca pokazała salon i miejsce do pracy

Na zdjęciach na Instagramie Karolina Gorczyca co jakiś czas przemyca odrobinę swoich wnętrz. Chętnie pozuje w salonie, gdzie widać ogromną bibliotekę. Setki książek poustawianych zostało na kremowych regałach, które tworzą spójny i minimalistyczny wystrój. Widać też ciemnozieloną kanapę we wzór jodełki, niezwykle modny w 2021 roku. Z drugiej strony widać drewniany stół, delikatne zasłony i dużo światła. W tym miejscu aktorka często pracuje przy komputerze.

Zobacz też: Izabela Janachowska pokazała wnętrza swojego stylowego apartamentu!

Jak mieszka Karolina Gorczyca?

We wnętrzach aktorki przeważa biel, zarówno w salonie, jak i w kuchni. Mieszkanie jest pełne światła, a na dodatek też roślin, które przepięknie wyglądają przy minimalistycznym stylu. Można też zauważyć sporo naturalnych dodatków, jak wiklinowe osłony na donice, drewniany blat w kuchni czy przepiękne drewniane stoły. Widać, że aktorka doskonale czuje się w takiej kompozycji, stawiając na klasykę i elegancję. Z ogromnym gustem wypełniła każde pomieszczenie, co zresztą widać też w estetyce jej zdjęć na Instagramie.  

Zobacz też: Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.