Mieszkanie Karoliny Gorczycy
Domy gwiazd

Jak mieszka Karolina Gorczyca? Aktorka pokazała wnętrza!

Minimalizm przeplata się z nowoczesnością!

Aleksandra Frankowska 14 marca 2021 13:27
Mieszkanie Karoliny Gorczycy

Karolina Gorczyca kończy dziś 36 lat. Aktorka ma na swoim koncie wiele ciekawych ról filmowych, między innymi w Miłość na wybiegu, Skrzydlate świnie czy Huśtawka. Jej urodą zachwycać można się bez końca, a mieszkanie, którego wnętrza pokazuje na swoim Instagramie chciałby mieć każdy. W wystroju wnętrz postawiła na minimalizm i prostotę, ale także nowoczesność. Jak mieszka Karolina Gorczyca?

Karolina Gorczyca pokazała salon i miejsce do pracy

Na zdjęciach na Instagramie Karolina Gorczyca co jakiś czas przemyca odrobinę swoich wnętrz. Chętnie pozuje w salonie, gdzie widać ogromną bibliotekę. Setki książek poustawianych zostało na kremowych regałach, które tworzą spójny i minimalistyczny wystrój. Widać też ciemnozieloną kanapę we wzór jodełki, niezwykle modny w 2021 roku. Z drugiej strony widać drewniany stół, delikatne zasłony i dużo światła. W tym miejscu aktorka często pracuje przy komputerze.

Zobacz też: Izabela Janachowska pokazała wnętrza swojego stylowego apartamentu!

Jak mieszka Karolina Gorczyca?

We wnętrzach aktorki przeważa biel, zarówno w salonie, jak i w kuchni. Mieszkanie jest pełne światła, a na dodatek też roślin, które przepięknie wyglądają przy minimalistycznym stylu. Można też zauważyć sporo naturalnych dodatków, jak wiklinowe osłony na donice, drewniany blat w kuchni czy przepiękne drewniane stoły. Widać, że aktorka doskonale czuje się w takiej kompozycji, stawiając na klasykę i elegancję. Z ogromnym gustem wypełniła każde pomieszczenie, co zresztą widać też w estetyce jej zdjęć na Instagramie.  

Zobacz też: Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…