gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow
domy gwiazd

Gwyneth Paltrow mieszka w luksusowej willi, ale wnętrza rozczarowują!

Gwiazda pokazała, jak naprawdę wygląda jej salon…

Redakcja VIVA! 26 października 2020 17:30
gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow zbudowała prawdziwe lifestyle'owe imperium - zaczęła od strony internetowej Goop, która przerodziła się w duży brand. Teraz gwiazda projektuje nawet meble! A jak wygląda jej dom?  W 2018 roku został sfotografowany w sesji dla ekskluzywnego magazynu Haute Residence. trzeba przyznać, że wnętrza na zdjęciach robiły niesamowite wrażenie - perfekcyjnie zaaranżowane, zachwycały wspaniałymi meblami z najwyższej półki.

Gwyneth Paltrow pokazuje swoją rezydencję - fani zdziwieni!

Gwyneth opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje właśnie w salonie w swoim domu. Fani byli w szoku. Wnętrze wcale nie robi wrażenia przepychu, który pamiętają z sesji do znanego magazynu. Gwyneth to prawdziwa ikona i wielka gwiazda, a jej słynny dom w środku prezentuje się całkiem skromnie! Choć meble są oryginalne, to we wnętrzu króluje ciekawy, ale minimalistyczny design, a rzeczy są proste i funkcjonalne. Czy to na pewno ten sam dom? A może Gwyneth zdążyła przeprowadzić się do nowej rezydencji? Znacznie skromniejszej? To ostatnio popularny trend wśród gwiazd. Jennifer Lopez też kupiła niedawno nieduży, kameralny dom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home in a skirt for no real reason other than it’s new #glabel @goop

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WFH with some moral support 💚

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.