gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow
domy gwiazd

Gwyneth Paltrow mieszka w luksusowej willi, ale wnętrza rozczarowują!

Gwiazda pokazała, jak naprawdę wygląda jej salon…

Redakcja VIVA! 26 października 2020 17:30
gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow zbudowała prawdziwe lifestyle'owe imperium - zaczęła od strony internetowej Goop, która przerodziła się w duży brand. Teraz gwiazda projektuje nawet meble! A jak wygląda jej dom?  W 2018 roku został sfotografowany w sesji dla ekskluzywnego magazynu Haute Residence. trzeba przyznać, że wnętrza na zdjęciach robiły niesamowite wrażenie - perfekcyjnie zaaranżowane, zachwycały wspaniałymi meblami z najwyższej półki.

Gwyneth Paltrow pokazuje swoją rezydencję - fani zdziwieni!

Gwyneth opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje właśnie w salonie w swoim domu. Fani byli w szoku. Wnętrze wcale nie robi wrażenia przepychu, który pamiętają z sesji do znanego magazynu. Gwyneth to prawdziwa ikona i wielka gwiazda, a jej słynny dom w środku prezentuje się całkiem skromnie! Choć meble są oryginalne, to we wnętrzu króluje ciekawy, ale minimalistyczny design, a rzeczy są proste i funkcjonalne. Czy to na pewno ten sam dom? A może Gwyneth zdążyła przeprowadzić się do nowej rezydencji? Znacznie skromniejszej? To ostatnio popularny trend wśród gwiazd. Jennifer Lopez też kupiła niedawno nieduży, kameralny dom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home in a skirt for no real reason other than it’s new #glabel @goop

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WFH with some moral support 💚

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.