gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow
domy gwiazd

Gwyneth Paltrow mieszka w luksusowej willi, ale wnętrza rozczarowują!

Gwiazda pokazała, jak naprawdę wygląda jej salon…

Redakcja VIVA! 26 października 2020 17:30
gwyneth-paltrow-dom-jak-wyglada-2
Fot. Instagram: @gwynethpaltrow

Amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow zbudowała prawdziwe lifestyle'owe imperium - zaczęła od strony internetowej Goop, która przerodziła się w duży brand. Teraz gwiazda projektuje nawet meble! A jak wygląda jej dom?  W 2018 roku został sfotografowany w sesji dla ekskluzywnego magazynu Haute Residence. trzeba przyznać, że wnętrza na zdjęciach robiły niesamowite wrażenie - perfekcyjnie zaaranżowane, zachwycały wspaniałymi meblami z najwyższej półki.

Gwyneth Paltrow pokazuje swoją rezydencję - fani zdziwieni!

Gwyneth opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje właśnie w salonie w swoim domu. Fani byli w szoku. Wnętrze wcale nie robi wrażenia przepychu, który pamiętają z sesji do znanego magazynu. Gwyneth to prawdziwa ikona i wielka gwiazda, a jej słynny dom w środku prezentuje się całkiem skromnie! Choć meble są oryginalne, to we wnętrzu króluje ciekawy, ale minimalistyczny design, a rzeczy są proste i funkcjonalne. Czy to na pewno ten sam dom? A może Gwyneth zdążyła przeprowadzić się do nowej rezydencji? Znacznie skromniejszej? To ostatnio popularny trend wśród gwiazd. Jennifer Lopez też kupiła niedawno nieduży, kameralny dom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Home in a skirt for no real reason other than it’s new #glabel @goop

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WFH with some moral support 💚

Post udostępniony przez Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.