Wymarzony dom nie tylko dla gwiazd!

Redakcja Viva! 30 listopada 2021 15:30

Dom w Kalifornii, w którym Gwyneth Paltrow spędziła dzieciństwo został niedawno wystawiony na sprzedaż za 3,2 miliona dolarów. Znajduje się w dzielnicy Los Angeles, która nazywa się Brentwood i utrzymany jest w tradycyjnym stylu. Ma trzy sypialnie oraz dwie łazienki i toaletę. Obecnie w całym Los Angeles królują domy z otwartą przestrzenią, ten ma zamknięty plan i zapewnia bardziej domową atmosferę. Klasyczny podział na poszczególne pokoje  sprawia, że prezentuje się bardziej zachowawczo.

ZOBACZ TEŻ: Relaks nad basenem? Zobaczcie miejsca relaksu gwiazd!

Gwyneth Paltrow urodziła się 27 września 1972 roku w Los Angeles. Ma młodszego brata Jake'a, który jest reżyserem i scenarzystą. Aktorka wychowała się w Santa Monica w Kalifornii, gdzie uczęszczała do szkoły. Studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara, po czym zrezygnowała z nauki na rzecz aktorstwa. Jak wyglądają wnętrza jej rodzinnego domu?

Dom, w którym Gwyneth Paltrow spędziła dzieciństwo

Budynek,  w którym Gwyneth Paltrow spędziła dzieciństwo jest świetnie przystosowany do przyjmowania gości, dzięki jadalni i spiżarni, w której znajduje się nawet chłodziarka do wina, zlew i dodatkowo szafki do przechowywania. Widać, że tu twórczyni marki Goop nabierała designerskich szlifów i uczyła się, jak zorganizować idealne przyjęcie. I choć obecnie Gwyneth preferuje bardziej nowoczesne wnętrza, dom z dzieciństwa zapewne miał ogromny wpływ na kształtowanie jej gustu.

CZYTAJ TAKŻE: 7 najdziwniejszych domów gwiazd Hollywood!

Jak wyglądała dziecięca oaza Gwyneth Paltrow? Przekonaj się zaglądając do naszej galerii poniżej. 

1/4
Dom rodzinny Gwyneth Paltrow na sprzedaz 4
Copyright @MLS/Planet/Forum
1/4

Przestronny, jasny salon zachęca do relaksu.

2/4
Dom rodzinny Gwyneth Paltrow na sprzedaz 3
Copyright @MLS/Planet/Forum
2/4

Duża kuchnia to wymarzone miejsce dla każdego, kto uwielbia gotować!

3/4
Dom rodzinny Gwyneth Paltrow na sprzedaz 1
Copyright @MLS/Planet/Forum
3/4

W głównej sypialni zachwycają wykuszowe okna z widokiem na ogród.

4/4
Dom rodzinny Gwyneth Paltrow na sprzedaz 2
Copyright @MLS/Planet/Forum
4/4

Dom ma ponadczasową, klasyczną bryłę.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.