Olga Figaszewska 17 lutego 2017 15:45
1/8
DZIEŃ KOTA
Copyright @VIVA!
1/8

Chodzą własnymi  ścieżkami, są niewdzięczne i powściągliwe, a przy tym... wyjątkowo urzekające. Koty obchodzą swoje święto. Wielbiciele podkreślają ich niekwestionowaną inteligencję i niezależność. Wśród nich znaleźli się również nasi bohaterowie.

 

Zobacz też: Grumpy Cat, Kot Herman, Gimo... Oto koci królowie Instagrama!

 

Gwiazdy uwielbiają spędzać czas w towarzystwie swoich ulubieńców. I niezależnie od tego, do której grupy się zaliczają "kociarzy" czy tzw. psiarzy, łączy ich wielka miłość do zwierząt, empatia i wrażliwość.


Koty wielokrotnie razem z gwiazdami były bohaterami sesji zdjęciowych dla VIVY!. Często wręcz skradały im zdjęcia, zwracając całą uwagę na siebie. Cleo, Kazimiera Szczuka, Monika Jaruzelska… zaliczają się do ich wielbicieli. Jesteście ciekawi, kto jeszcze? Zapraszamy do galerii.

 

Polecamy też: Pies Marca Jacobsa zajada się hamburgerami i gości na okładkach magazynów. A teraz wydał książkę!

 

 

 

2/8
Hanna Lis, Viva! maj 2009
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek / Photo-shop.pl
2/8
3/8
Majka Jeżowska
Copyright @Iza Grzybowska/Voyk
3/8
6/8
Kazimiera Szczuka i Robert Kowalski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
6/8

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.