Dorota Szelągowska, taras
Fot. Instagram/@dotindotin
Domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała taras w swoim domu na wsi!

To prawdziwa oaza spokoju i beztroski!

Aleksandra Frankowska 14 lipca 2021 13:27
Dorota Szelągowska, taras
Fot. Instagram/@dotindotin

Dorota Szelągowska wyjechała na jakiś czas z Warszawy, aby odpocząć od zgiełku miasta. Projektantka zatrzymała się w uroczym domu na wsi i pokazała urokliwe zdjęcie z tarasu. Pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy od jej fanów, których zachwyciła ta oaza spokoju i stylu jednocześnie! Jak wygląda taras Szelągowskiej na wsi?

Czytaj też: Dorota Szelągowska buduje nowy dom!

Dorota Szelągowska pokazała taras na wsi

Po intensywnym roku pełnym projektów, Dorota Szelągowska udała się na wieś, aby odpocząć na świeżym powietrzu. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z tarasu, który zachwycił internautów. Niebieski zestaw wypoczynkowy i niewielki stolik kawowy idealnie komponują się z otaczającą miejsce naturą. Szelągowska zajada się na tarasie pestkami słonecznika

Zobacz też: Dorota Szelągowska pokazała zdjęcie bez makijażu! 

Na ścianie domu widać ogromne, okrągłe lustro, od którego odbija się światło, jeszcze bardziej rozświetlając to niesamowite miejsce. Taras jest obłędny i można poczuć się na nim jak w prawdziwej bajce. Czy istnieje lepsza oaza spokoju?

Jak Wam się podoba nowe miejsce wypoczynku Szelągowskiej? Myślicie, że sama je projektowała? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.