Malgorzata Ostrowska-Krolikowska pokazala dom wnetrza jak urzadzone
Fot. Instagram: @malgorzata_ok
domy gwiazd

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała dom! Jak mieszka aktorka?

Jak mieszka gwiazda „Klanu”?

Redakcja VIVA! 8 marca 2021 14:30
Malgorzata Ostrowska-Krolikowska pokazala dom wnetrza jak urzadzone
Fot. Instagram: @malgorzata_ok

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to znana i lubiana aktorka, którą gro fanów kojarzy z serialu „Klan”. Gwiazda razem z nieżyjącym już mężem Pawłem Królikowskim stworzyła ciepły dom. Po śmierci męża aktorka sama wychowuje dorastające dzieci. To niełatwe zadanie, ale aktorka świetnie sobie radzi, a jej piękny dom urządzony jest w przytulny sposób. Gdzie mieszka gwiazda wraz z rodziną? dom aktorki znajduje się w malowniczo położonym podwarszawskim Zalesiu. Wnętrza urządzone zostały w sielskim stylu. Małgorzata chętnie publikuje zdjęcia z domu na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 92 tysiące followersów. 

Piękne wnętrza domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Posesja, na której znajduje się nieruchomość graniczy z lasem, w którym rosną sosny. Na terenie, należącym do aktorki znajduje się piękny ogród. Otoczenie willi przywodzi na myśl prawdziwie sielankowy obrazek. Wnętrza są równie zachwycające. Gwiazda zrezygnowała z supermodnych designerskich elementów na rzecz naturalności i mebli z duszą. 

Jako, że Małgorzata kocha spędzać czas z dziećmi w jej domu centralne miejsce zajmuje elegancka jadalni a, w której znajduje się duży drewniany stół. Nad nim wisi żyrandol z rzeźbieniami w stylu retro. Przy wejściu do kuchni ustawiono bielony kredens. Nie zabrakło tu rodzinnego, sentymentalnego akcentu - pamiątkowych fotografii. 

Ciekawie prezentuje się też sama kuchnia w domu aktorki. Zielone kafelki na ścianie jakby nawiązują do ogrodu, na który widok rozciąga się z dużych okien na parterze domu. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?