Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka
domy gwiazd

Katarzyna Glinka buduje i urządza nowy dom! Co sprawiło jej największą radość?

Gwiazda już za chwilę będzie mogła się wprowadzić…

Redakcja VIVA! 8 października 2021 19:30
Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka

Aktorka Katarzyna Glinka od lat cieszy się popularnością. Widzowie bliżej poznali ją dzięki roli w serialu „Barwy szczęścia”. Ale to nie jedyna produkcja, w której się pojawiła - mogliśmy oglądać ją także w „Przyjaciółkach”, „Komisarz mamie” czy filmie „Och, Karol 2”.  Gwiazda ma dwóch synów, jednego Filipa z pierwszego małżeństwa i młodszego Leo, który przyszedł na świat w 2020 roku i jest owocem jej związku z obecnym partnerem Jarosławem Bienieckim. Powiększona rodzina Kasi potrzebuje też… więcej miejsca. Nic więc dziwnego, że gwiazda buduje nowy dom. I postępie prac z dumą donosi na swoim profilu na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Glinka z rodziną zamieszkała w Hiszpanii. Zrobiła to... dla swoich dzieci!

Nowym dom Katarzyny Glinki

Glinka aktywnie zaangażowana jest w prace wykończeniowe - postanowiła zająć się ogrodem przy nowym domu. Posadziła już nawet pierwsze drzewko. Zdjęcie pokazała na Instagramie. Na fotografii widać nie tylko uśmiechniętą Kasię, ale też fasadę budynku - dzięki temu wiemy, że Kasia i jej rodzina są już coraz bliżej przeprowadzki.

Gwiazda postanowiła skomentować zdjęcie i odniosła się zarówno do swojej ogordniczej pasji, jak i postępów w remoncie: „Pierwsze drzewko przed naszym domem posadzone!!!!!! Cholernie mnie cieszy każdy kolejny postęp w pracach przy domu. W swojej głowie ogarnęłam już czekanie i wiem, że grudzień to piękny czas na przeprowadzkę.  Nawet, jeśli na materacach, to i tak będzie najlepiej na świecie!!!!!!!!!!! Bardzo intensywny czas pracy za mną – premiera i tydzień zdjęć na Sycylii. Teraz czas na podkręcenie tempa budowy.  Panowie, moi Kochani, wykonawcy, bójcie się. I jeszcze pytanko – ile jest tutaj Babeczek, które ogarniały budowę i dały radę???? Moc jest z Wami!!!!!!! Jesteście wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” – napisała aktorka.
 

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Aktorka na pewno czuje ulgę, że prace nad domem dobiegają końca. O budowie poinformowała jeszcze w zeszłym roku. „Powieje prywatą ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia, jak się wybudować i nie zwariować,  mile widziana. ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE”, pisała wtedy Kasia. Oczywiście, wszyscy, którzy kiedykolwiek budowali dom lub remontowali mieszkanie dobrze wiedzą, że prace zawsze trwają dłużej niż chcieliby właściciele, a po drodze często zdarzają się nieoczekiwane problemy. Mamy jednak nadzieję, że Kasia już niedługo zamieszka w wymarzonym domu!

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.