Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka
domy gwiazd

Katarzyna Glinka buduje i urządza nowy dom! Co sprawiło jej największą radość?

Gwiazda już za chwilę będzie mogła się wprowadzić…

Redakcja VIVA! 8 października 2021 19:30
Jak mieszka Katarzyna Glinka
Fot. Instagram/Katarzyna Glinka

Aktorka Katarzyna Glinka od lat cieszy się popularnością. Widzowie bliżej poznali ją dzięki roli w serialu „Barwy szczęścia”. Ale to nie jedyna produkcja, w której się pojawiła - mogliśmy oglądać ją także w „Przyjaciółkach”, „Komisarz mamie” czy filmie „Och, Karol 2”.  Gwiazda ma dwóch synów, jednego Filipa z pierwszego małżeństwa i młodszego Leo, który przyszedł na świat w 2020 roku i jest owocem jej związku z obecnym partnerem Jarosławem Bienieckim. Powiększona rodzina Kasi potrzebuje też… więcej miejsca. Nic więc dziwnego, że gwiazda buduje nowy dom. I postępie prac z dumą donosi na swoim profilu na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Katarzyna Glinka z rodziną zamieszkała w Hiszpanii. Zrobiła to... dla swoich dzieci!

Nowym dom Katarzyny Glinki

Glinka aktywnie zaangażowana jest w prace wykończeniowe - postanowiła zająć się ogrodem przy nowym domu. Posadziła już nawet pierwsze drzewko. Zdjęcie pokazała na Instagramie. Na fotografii widać nie tylko uśmiechniętą Kasię, ale też fasadę budynku - dzięki temu wiemy, że Kasia i jej rodzina są już coraz bliżej przeprowadzki.

Gwiazda postanowiła skomentować zdjęcie i odniosła się zarówno do swojej ogordniczej pasji, jak i postępów w remoncie: „Pierwsze drzewko przed naszym domem posadzone!!!!!! Cholernie mnie cieszy każdy kolejny postęp w pracach przy domu. W swojej głowie ogarnęłam już czekanie i wiem, że grudzień to piękny czas na przeprowadzkę.  Nawet, jeśli na materacach, to i tak będzie najlepiej na świecie!!!!!!!!!!! Bardzo intensywny czas pracy za mną – premiera i tydzień zdjęć na Sycylii. Teraz czas na podkręcenie tempa budowy.  Panowie, moi Kochani, wykonawcy, bójcie się. I jeszcze pytanko – ile jest tutaj Babeczek, które ogarniały budowę i dały radę???? Moc jest z Wami!!!!!!! Jesteście wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” – napisała aktorka.
 

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Aktorka na pewno czuje ulgę, że prace nad domem dobiegają końca. O budowie poinformowała jeszcze w zeszłym roku. „Powieje prywatą ale jestem tak szczęśliwa, że nie mogę się powstrzymać. Nasz dom już stoi !!!!!!!!!!!!!YEAH. Kochani każda sugestia, jak się wybudować i nie zwariować,  mile widziana. ALEŻ TO CUDNE UCZUCIE”, pisała wtedy Kasia. Oczywiście, wszyscy, którzy kiedykolwiek budowali dom lub remontowali mieszkanie dobrze wiedzą, że prace zawsze trwają dłużej niż chcieliby właściciele, a po drodze często zdarzają się nieoczekiwane problemy. Mamy jednak nadzieję, że Kasia już niedługo zamieszka w wymarzonym domu!

ZOBACZ TAKŻE: Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha razem na zdjęciu sprzed 15 lat!

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Katarzyna Glinka - nowy dom
Fot. Instagram @katarzyna.glinka

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.